بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران احداث ۸۰۰۰ واحد مسکونی را برای اقشار کم‌درآمد در دستور کار دارد که روز گذشته در شهر ری آغاز عملیات اجرایی ۶۰ واحد توسط نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انجام شد.

ساخت ۸۰۰۰ مسکن برای محرومان استان تهران

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از ایسنا، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران، این پروژه با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان با حضور حجت‌الاسلام حسین روحانی‌نژاد ـ نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن ـ برگزارشد.

روحانی‌نژاد در این مراسم گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی علاوه بر ساخت ساز در محدوه شهری و روستایی برای اقشار کم درآمد، اقدام به ارائه خدمات در حوزه صدور سند، اختصاص وام‌های بلاعوض و کم بهره، مقاوم‌سازی و بازسازی خانه‌های مسکونی نیز می‌کند.

وی تاکید کرد: امیدواریم با هماهنگی و همسویی مسئولان شهری، استانی، کشوری و مشارکت خیرین بتوانیم خانه‌های ارزان قیمت ساخته و در اختیار اقشار کم‌درآمد و آسیب‌پذیر قرار دهیم.

همچنین غلامرضا صالحی ـ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران ـ در این مراسم اظهار کرد: خوشبختانه با توجه به اینکه این زمین توسط اداره کل راه وشهرسازی در اختیار بنیاد قرار گرفته و دولتی است، قیمت زمین از هزینه ساخت و ساز حذف خواهد شد.

وی مدت زمان ساخت این پروژه را ۲۴ ماه دانست و گفت: بعد از مرحله پی‌ریزی و اسکلت‌بندی ساختمان اقدام به پیش فروش واحدهای ساختمان با در نظر گرفتن شرایط اقساط و تسهیلات برای اقشار کم‌درآمد خواهیم کرد.

همچنین امروز ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با حضور روحانی‌نژاد نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن، صالحی مدیر کل بنیاد مسکن استان تهران، فتاح دماوندی امام جمعه دماوند و حیدری فرماندار دماوند، طرح هادی روستای سربندان - هفتصد و بیستمین طرح هادی در سطح استان تهران - افتتاح شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =