وزیر اقتصاد هند می‌گوید هیچ ممنوعیت سراسری در خصوص استفاده از رمز ارزها وجود ندارد. وی همچینن در اظهارات خود از رمز ارزها به‌عنوان «پنجره‌ای» برای آزمایش و کسب‌ تجربه یاد کرده است.

رمز ارز در هند ممنوع نمی‌شود

به گزارش کارآفرین نیوز، آنطور که کوین تلگراف خبر داده است، نیرمالا سیتارامان (Nirmala Sitharaman)، وزیر اقتصاد هند در مصاحبه‌ای با سی‌ان‌بی‌سی (CNBC) گفت که ممنوعیت عمومی ارزهای دیجیتال اغراق‌آمیز است. وی گفت در حالی‌ که مذاکرات در این خصوص در جریان است انتظار دارد نتایج نهایی تعدیل شود. وی در ادامه افزود: بله، مذاکرات و بحث‌های زیادی با بانک مرکزی در حال انجام است. بدیهی است که بانک مرکزی در مورد چگونگی، نوع ارز غیررسمی، ارز دیجیتالی که باید برای آن برنامه‌ریزی شود و نحوه قانون‌گذاری آن اکثریت لازم را در نظر خواهد گرفت. اما ما می‌خواهیم اطمینان پیدا کنیم که پنجره‌ای برای تمام تجربه‌ها در دنیای رمز ارز باز است.

وزیر اقتصاد هند در ادامه گفت مقررات به اندازه قبل سخت‌گیرانه نخواهد بود و برخلاف پیام‌های مختلفی که از سراسر جهان به گوش می‌رسد، نگاه مقامات به داخل است و موضعی متعادل در این زمینه دارند. او افزود:

جهان همگام با فناوری به‌سرعت در حال حرکت است. ما نمی‌توانیم وانمود کنیم که چنین چیزی را نمی‌خواهیم. من فقط می‌توانم این سرنخ را به شما بدهم: ما ذهن خود را نمی‌بندیم، قطعاً به‌دنبال راه‌هایی هستیم که در آن ممکن است آزمایش‌هایی در دنیای دیجیتال، رمز ارزها و مانند آن انجام شود.

منبع: ارز دیجیتال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =