شرکت کرمان موتور از شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، فروش اقساطی پیکاپ KMC T۸ را با قیمت مصوب ۱.۶۵۰ میلیارد تومان و پیش پرداخت یک میلیارد تومان آغاز خواهد کرد.

آغاز فروش اقساطی پیکاپ از ۳۰ اردیبهشت

به گزارش کارآفرین‌نیوز، شرکت کرمان موتور رنگ‌های موجود برای خرید KMC T۸ را سفید، مشکی، قرمز و آبی اعلام کرده است و همچنین سند این خودرو یک سال در رهن شرکت باقی خواهد ماند. باقی مانده مبلغ این خودرو طی ۱۲ قسط در قالب یک چک به مبلغ۷.۷۹۱.۹۳۳.۰۰۰ ریال اخذ می شود و موعد تحویل نیز ۹۰ روز کاری اعلام شده است.

لازم به ذکر است که بنا بر اعلام شرکت کرمان موتور، قیمت‌گذاری و رویه فروش پیکاپ‌ها در زمره دستورالعمل شورای رقابت قرار ندارد.

پیکاپ KMC T۸، به پیشرانه ۲ لیتری توربو ۱۷۴ اسب بخاری مجهز شده و حداکثر گشتاور ۲۹۰ نیوتون متری آن از طریق یک گیربکس ۶ سرعته دستی به هر ۴ چرخ منتقل می شود. T۸ در بخش تکنولوژی‌ها به مواردی نظیر سیستم کنترل کشش TCS، سیستم کمکی ایستایی در سربالایی HAC، سیستم کنترل دینامیکی خودرو VDC، سیستم کنترل الکترونیکی پایداری ESC، کنترل فشار باد تایرها و در بخش امکانات رفاهی به آپشن‌های قابل توجهی مانند ورود و استارت بدون کلید، بلوتوث و کروز کنترل مجهز شده است.

آخرین قیمت این پیکاپ در بازار برای مدل ۱۴۰۲ به حدود ۱.۹۸۰ میلیارد تومان رسیده است.

آغاز فروش اقساطی پیکاپ از ۳۰ اردیبهشت

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.