شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت با ۱۱هزار و ۷۳۸واحد افزایش، معادل یک درصد رشد کرد.

رشد یک درصدی شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از تسنیم، در جریان معاملات بازار سرمایه در هفته‌ گذشته طی ۵روز معاملاتی تعداد ۲۹میلیارد و ۶۴۷میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۱۹۷هزار و ۱۲۹میلیارد ریال در بیش از یک میلیون و ۸۳۷هزار و ۷۵دفعه مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب ۷۶.۴۵، ۱۰۵.۷ و ۶۸.۹۷ درصد افزایش را نسبت به هفته قبل‌تر تجربه کردند.

این درحالی است که تعداد ۳۲۴۱میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۶۳هزار و ۹۰۵میلیارد ریال نیز در هفته گذشته مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب با ۴۸.۰۸ و ۴۷.۴۸ درصد افزایش همراه شدند.

شاخص بورس در پایان معاملات هفته منتهی به ۲۴ اردیبهشت ماه با ۱۱هزار و ۷۳۸واحد افزایش، معادل یک درصد رشد کرد و به رقم یک میلیون و ۱۸۴هزار واحد رسید و شاخص کل هم وزن نیز با ۴۹۸۵واحد کاهش، معادل ۱.۱۸درصد افت کرد و رقم ۴۱۷هزار و ۸۷۱واحد را به نمایش گذاشت.

شاخص بازار اول هم در این مدت با ۱۳ هزار و ۵۱۱واحد رشد به رقم ۸۶۹هزار و ۲۷واحد و شاخص بازار دوم با ۶هزار و ۷۶۶واحد رشد به عدد ۲ میلیون و ۳۸۵هزار و ۵۹۰واحد رسیدند که به این ترتیب شاخص بازار اول با ۱.۵۸ درصد افزایش و شاخص بازار دوم با ۰.۲۸ درصد رشد همراه شدند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =