معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با بیان اینکه پارسال ۱۰۱ هزار فرصت شغلی در این استان ایجاد شد، گفت: امسال متعهدیم ۹۶ هزار فرصت شغلی جدید در استان تهران ایجاد کنیم.

امسال ۹۶ هزار شغل جدید  در استان تهران ایجاد می‌شود

به گزارش کارآفرین نیوز ، «حشمت الله عسگری» افزود:‌: امسال اختیارات خوبی از جمله استمهال وام‌های دوره‌های گذشته به ستاد تسهیلات استان تهران داده شده است.

وی با بیان اینکه امسال با توجه به افزایش قیمت ها بیشتر به تامین سرمایه در گردش نیاز است، گفت: منابع این مهم در نظر گرفته شده و شبکه بانکی هم پای کار است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با بیان اینکه همچنان موضوع صیانت از واحدهای تولیدی مد نظر ما است، ‌ادامه داد: سال گذشته اجازه ندادیم حتی یک واحد تولیدی در این استان تعطیل شود و امسال نیز همان رویه قبل را ادامه می‌دهیم. تا پارسال حدود ۸۰۰ واحد کاملا راکد در استان تهران وجود داشت که سال گذشته ۳۲۴ واحد از آنها به چرخه تولید بازگشت و امسال نیز بازگرداندن ۳۰۰ واحد تولیدی را در دستور کار خود قرار داده ایم.

وی در خصوص شهرک صنعتی خاوران نیز گفت: این شهرک در زمینی به مساحت ۳۸۰ هکتار برای ساماندهی اصناف در نظر گرفته شده و مقدمات و تغییر کاربری آن انجام شده است.حدود ۴۰ هکتار این شهرک فعال شده و بقیه آن با توجه به مصوبات صورت گرفته امسال به بهره برداری می رسد. با بهره برداری از شهرک صنعتی خاوران دست کم پنج هزار فرصت شغلی در استان تهران ایجاد می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =