معاون راهداری کشور با اعلام اینکه سالیانه دو هزار نواقص جاده‌ای را چک و برطرف می‌کنیم، گفت: ۸۷۸ نقطه حادثه‌خیز در کشور تا پایان دولت سیزدهم رفع خطر خواهد شد.

۸۷۸ نقطه حادثه‌خیز در کشور رفع خطر می‌شود

به گزارش کارآفرین‌نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، معاون سازمان راهداری گفت: راه، یکی از عناصر مهم در تصادفات است، سرمایه‌گذاری در ایمنی راه بیشتر از جاهای دیگر مهم است.

وی افزود: سالیانه دو هزار نواقص جاده‌ای را چک و برطرف می‌کنیم.

اکبری گفت: اصلاح ۸۵۸ نقطه پرحادثه، ۶۸۸۷ کیلومتر بهسازی و روکش آسفالت راه‌های فرعی و روستایی، ۳۵۵۸ کیلومتر بهسازی و روکش آسفالت راه‌های اصلی، مصوب شده است که تا خردادماه امسال ۱۸۳ نقطه پرحادثه رفع، ۱۹۷۲ کیلومتر بهسازی و آسفالت راه‌روستایی و ۹۷۶ کیلومتر بهسازی روکش آسفالت راه‌های اصلی انجام شده است و مابقی در دست اجرا است.

معاون سازمام راهداری گفت: برای امسال تکمیل ۳۰۰ پروژه نیمه تمام باقیمانده از سال‌های گذشته در برنامه اصلاح است که این اصلاحات در جاده‌ها و مسیر شامل اصلاح نقاط تقاطع، احداث تقاطع، تعریض جاده است.

به گفته او، ۸۷۸ نقطه حادثه‌خیز در کشور تا پایان دولت سیزدهم رفع خطر خواهند شد.

اکبری در خصوص جاده چالوس گفت: جاده چالوس باز است، بارش شدید اخیر باعث مسدود شدن راه شد، این پدیده فقط مختص به بارش باران نبوده بلکه مخاطرات دیگر هم شامل آن بوده است، نقاط آن درآورده شده و بررسی خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.