طبق بررسی‌ها، خودرو دنا پلاس اتوماتیک توربو در بازار آزاد ۸۵۳ میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت خودرو در ۱۳ تیر ۱۴۰۲+جدول

به گزارش کارآفرین نیوز، در بازار آزاد خودروهای داخلی، دنا پلاس توربو ۶ دنده بدون تغییر قیمت نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت ۷۶۸ میلیون تومان و دنا پلاس اتوماتیک توربو نیز با کاهش ۴ میلیون تومانی نسبت به روز قبل به قیمت ۸۵۳ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

همچنین تارا دستی با کاهش ۶ میلیون تومانی نسبت به روز قبل به قیمت ۶۹۹ میلیون تومان و پژو پارس تی‌یو۵ بدون تغییر نسبت به روز قبل به قیمت ۶۳۷ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ فرمان برقی با افزایش ۲ میلیون تومانی نسبت به روز قبل به قیمت ۶۵۷ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۱۳ تیر ۱۴۰۲+جدول

قیمت خودرو در ۱۳ تیر ۱۴۰۲+جدول

در گروه خودرو سازی سایپا، ساینا اس بدون تغییر نسبت به روز گذشته به قیمت ۳۶۰ میلیون تومان و کوییک اس با کاهش ۲ میلیون تومانی نسبت به روز قبل به قیمت ۳۵۸ میلیون تومان و کوییک آر با کاهش ۴ میلیون تومانی نسبت به روز قبل به قیمت ۳۵۴ میلیون تومان و خودرو شاهین نیز با کاهش ۳ میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت ۵۸۴ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۱۳ تیر ۱۴۰۲+جدول

در گروه خودروسازی کرمان موتور، جک اس۵ اتوماتیک بدون تغییر قیمت نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت ۱ میلیارد و ۵۰۵ میلیون تومان و خودرو کی ام سی جی۷ نیز بدون تغییر نسبت به روز قبل به قیمت ۱ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۱۳ تیر ۱۴۰۲+جدول

در گروه خودرو سازی مدیران خودرو، ایکس۲۲ دنده‌ای با افزایش ۱۲ میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت ۷۷۰ میلیون تومان و ایکس۲۲ پرو با کاهش ۱۰ میلیون تومانی نسبت به روز قبل به قیمت ۸۹۰ میلیون تومان و فونیکس پرمیوم با کاهش ۱۰ میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت ۲ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان و فونیکس اکسلنت بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته به قیمت ۱ میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۱۳ تیر ۱۴۰۲+جدول

در گروه خودروسازی بهمن موتور، فیدیلیتی۵ نفره بدون تغییر نسبت به روز قبل به قیمت ۱ میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان و فیدیلیتی۷ نفره نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۱ میلیارد و ۸۳۵ میلیون تومان و دیگنیتی پرایم با افزایش ۱۵ میلیون تومانی نسبت به روز قبل به قیمت ۱ میلیارد و ۸۶۵ میلیون تومان و دیگنیتی پرستیژ نیز بدون تغییر نسبت به روز قبل به قیمت ۲ میلیارد و ۱۷۵ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

قیمت خودرو در ۱۳ تیر ۱۴۰۲+جدول

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.