بیست‌وششمین جشنواره تابستانه جزیره کیش که از اول تیرماه آغاز شده تا ۲۶ تیرماه ادامه خواهد داشت.

جشنواره تابستانه کیش تا ۲۶ تیر ادامه دارد

به گزارش کارآفرین‌نیوز به نقل از کجارو، «محمد فرزاد میرزایی قلعه»، مدیرکل گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی، گفت: جشنواره تابستانه کیش که از اول تیرماه آغاز شده تا ۲۶ تیر ماه در جزیره زیبای کیش با هدف ایجاد تجربه و خاطره‌ای ماندگار برای گردشگران ادامه دارد.

وی افزود: در این جشنواره ۲۰ برنامه مجزا برای گروه‌های سنی و اجتماعی مختلف طراحی شده است. از مهم‌ترین این برنامه‌ها، که باید از آن‌ها به‌عنوان جاذبه گردشگری یاد کنیم، می‌توان به اجرای گروه‌های آیینی در فرودگاه و سواحل کیش، برگزاری مسابقات کشوری بادبانی، مسابقات قهرمانی جت اسکی و برگزاری جشنواره‌های یامال (موسیقی محلی و فولکلور جنوب کشور)، اشاره کرد.

وی ادامه داد: تخفیف ویژه خرید در مراکز خرید به مناسبت اعیاد مبارکه قربان و غدیر، مسابقات قهرمانی غواصی آزاد، نمایشگاه گردشگری سفر، همایش بین‌المللی کیش تاک، برپایی هشت کنسرت ملی با حضور خوانندگان مطرح کشوری و نیز دوره‌های آموزشی عکاسی، هتلداری، گردشگری و غواصی از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده است.

میرزایی قلعه بیان کرد: برگزاری جشنواره‌های چندوجهی سیاست کلی دبیرخانه شورای‌ عالی مناطق آزاد برای جذب گردشگر در ایام غیر پیک سفر است تا رونق اقتصادی و ارتباط فرهنگی را در مناطق سبب شوند.

مدیرکل گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی همچنین از تمام فعالان گردشگری برای حضور در این جشنواره دعوت کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.