به دنبال انتشار نامه‌ای مبنی بر عدم تمدید پروانه شرکت مخابرات ایران در فضای مجازی با امضای رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، یک مقام مسئول از شرکت مخابرات ایران اعلام کرد با توجه به مفاد پروانه فعلی شرکت مخابرات ایران مانعی برای تمدید فعالیت وجود ندارد.

ماجرای رد درخواست تمدید اعتبار پروانه مخابرات چه بود؟

به گزارش کارآفرین‌نیوز به نقل از ایسنا؛ در پی انتشار نامه‌ای مبنی بر عدم تمدید پروانه شرکت مخابرات ایران در فضای مجازی، «محمدرضا بیدخام»، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران در واکنش به نامه سازمان تنظیم مقررات اظهار کرد: باتوجه به نامه ارسالی از سوی سازمان محترم تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص پروانه شرکت مخابرات، در محتوای نامه و موارد اشاره شده خلاء‌های قانونی و حقوقی زیادی وجود دارد، که با پاسخ‌های مستدل و مستند شرکت مخابرات قطعا مسیر تمدید پروانه این شرکت هموار خواهد شد.

وی افزود: گفتنی است با توجه به مفاد پروانه فعلی شرکت مخابرات ایران مانعی برای تمدید فعالیت وجود ندارد.

لازم است آن‌طور که در این نامه خطاب به مخابرات آمده، رگولاتوری درخواست این شرکت مبنی بر تمدید اعتبار پروانه «ارائه خدمات تلفن همراه، تلفن ثابت و ارتباطات داده‌ها» را رد کرده است.

همچنین علت این امر، عدم انجام مفاد مصوبات کمیسیون و تعهدات پروانه یادشده اعم از ارائه به‌روز تلفن و دیتا در شهرها، اجرای مصوبه بیت‌استریم، تفکیک ترافیک، خروج از PCM و شکایت ثبت‌شده در سامانه ۱۹۵ اعلام شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.