هیات‌مدیره بانک‌مسکن از فروش اقساطی ۲ میلیون و ۱۱۳ هزار و ۳۸۰واحد مسکن مهر از ابتدای اجرای طرح تاکنون خبر داد و سهم واحدهای مسکونی مهر فروش اقساطی امسال را ۷ هزار و ۳۲۲ واحد برشمرد.

فروش اقساطی ۷ هزار واحد مسکن مهر از ابتدای امسال

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی «محمدحسن علمداری» تازه‌ترین وضعیت فروش اقساطی مسکن مهر را توضیح داد.و گفت: در دو ماه نخست امسال، ‌۷ هزار و ۳۲۲ واحد مسکن مهر، اقساطی به فروش رسیدند.

بر اساس اعلام وزیر راه و شهرسازی، هم‌اکنون ۳۸ هزار واحد مسکن مهر در کشور باقی‌مانده است که در ماه‌های آتی و قبل از اتمام دولت تکمیل شده و به بهره‌برداری می‌رسد.

اسفند ۹۹ مسکن مهر باقیمانده در کل کشور به غیر از واحدهای دارای پرونده قضایی و فاقد متقاضی، ۳۹ هزار واحد بود که اغلب در مرحله نازک کاری هستند.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر اسفند سال گذشته اعلام کرد: از ۳۹ هزار واحد باقیمانده مسکن مهر سطح کشور، ۱۹ هزار واحد در شهرهای جدید، ۱۵ هزار واحد در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت و برعهده سازمان ملی زمین و مسکن و ۴ هزار واحد نیز برعهده بنیاد مسکن است.

 وی افزود:با تلاش‌های انجام شده پروژه‌های دارای پرونده قضائی در دادگاه‌ها کاهش یافته است و بسیاری از پرونده‌های فاقد متقاضی نیز با افزایش قیمت مسکن، به فروش رسیده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =