آگهی مزایده یکی از اموال مربوط به هلدینگ داروگر در محله پاسداران توسط سازمان امور مالیاتی منتشر شد تا بخشی از معوقات مالیاتی مالک این کارخانه پرداخت شود.

صابون مزایده به تن مالک «داروگر» خورد

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از تسنیم؛ براساس آگهی منتشر شده از سوی سازمان امور مالیاتی یکی از اموال مربوط به هلدینگ داروگر در محله پاسداران به منظور وصول بخشی از معوقات مالیاتی ۱۴۰۰ میلیارد تومانی به مزایده گذاشته خواهد شد.

پس از حاشیه‌های متعددی که در خصوص پرونده فرار مالیاتی هلدینگ داروگر به وجود آمد شاهد برخی اقدامات از سوی مدیریت این هلدینگ بودیم تا به نحوی بتواند با تحت فشار قرار دادن مراجع دولتی مالیات‌های خود را کاهش دهد. با وجود این اتفاقات شاهد هستیم که دولت همچنان بر نظر قبلی خود باقی مانده و شاهد انتشار آگهی مزایده اموال مدیرعامل شرکت داروگر هستیم که به عقیده سازمان امور مالیاتی مرتکب فرار مالیاتی گسترده شده است.

در متن مزایده سازمان امور مالیاتی آمده است: امور نیابت اجرائی معوقات مالیاتی و مطالبات دولتی سازمان امور مالیاتی کشور در نظر دارد به منظور استیفای مانده معوقات شرکت های گروه موسوم به هلدینگ داروگر و مدیران آن به مبلغ بیش از ۱۴/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال نسبت به برگزاری حراج دو فقره پلاک ثبتی به شرح جدول مندرج رأس ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ به صورت حضوری در محل ستاد سازمان امور مالیاتی کشور اقدام نماید. لذا متقاضیان میتوانند به منظور دریافت برگ شرایط مزایده و نحوه بازدید به نشانی ذیل، مراجعه و در صورت نیاز با شماره های ۲۷۶۶۲۷۳۷-۰۲۱ و ۲۷۶۶۲۷۴۰-۰۲۱ تماس حاصل کرده و پس از تکمیل مدارک درخواست خود را منطبق با نمونه برگ شرایط مزایده در پاکت دربسته و مهر و موم شده و با ارائه درخواست کتبی به نشانی تهران میدان امام خمینی خیابان داور سازمان امور مالیاتی کشور طبقه همکف دبیرخانه مرکزی تحویل و رسید اخذ کنند.

آدرس : تهران، خیابان پاسداران، خیابان شهید سوری، بعد از میدان احتشامیه، پلاک ۳۱، ساختمان شماره ۱، طبقه چهارم

آخرین مهلت شرکت : ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ ۱۲:۰۰:۰۰

به نظر می‌رسد که این ملک یکی از اموالی است که در لیست مزایده قرار گرفته‌اند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.