با توجه به قطعی های مکرر برق در روزهای اخیر سخنگوی صنعت برق از مردم خواست در صورتی که خساراتی متوجه لوازم خانگی آنها شده است ، مراتب را در سامانه bime.tavanir.org.ir ثبت کنند..

سخنگوی صنعت برق:‌ مشترکان خسارات قطعی برق را اعلام کنند

به گزارش کارآفرین نیوز ،‌ گزارشات میدانی حکایت از آن دارد که در روزهای گذشته برخی مناطق ۲۲ گانه تهران از شمال تا جنوب شهر چندین ساعت شاهد قطعی برق بوده است و بسیاری از صنایع، تولیدکنندگان و کارخانه‌های حاشیه تهران نیز به رسانه‌ها اعلام کرده‌اند که قطع برق صدمه زیادی به دستگاه‌های تولیدی آنها وارد کرده است.

مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق در خصوص نحوه دریافت خسارت ناشی از قطع برق گفت: برای بخش خانگی، کارشناسان بیمه حضور پیدا می‌کنند، اگر شرایط توسط کارشناسان بیمه تأیید شود، در سامانه  bime.tavanir.org.ir   ثبت کنند که پس از رسیدگی هزینه مربوطه پرداخت خواهد شد.

رجبی مشهدی افزود:‌  «مشترکان خسارت‌دیده، همچنین می‌توانند وارد اپلیکیشن برق من شوند و خسارات وارد شده را گزارش کنند تا اگر نیاز است اصلاح ولتاژ در منطقه انجام شود یا اگر احتمالاً همسایه‌ها استفاده نادرست و غیرمجاز از وسایل برقی کرده باشند، اقدامات لازم انجام شود.»

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =