شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای IntoTheBlock گزارش داده که حجم سالیانه جستجوی اینترنتی برای لایت‌کوین به اوج خود رسیده است، به طوری که انتظار می‌رود رویداد هاوینگ آتی یک محرک کلیدی برای افزایش علاقه سرمایه‌گذاران به این ارز دیجیتال باشد.

علاقه سرمایه‌گذاران به لایت‌کوین در حال افزایش است

به گزارش کارآفرین‌نیوز به نقل از رمزارز نیوز، اعلامیه‌ای در توییتر نشان می‌دهد که حجم تراکنش‌های لایت‌کوین در حال شتاب گرفتن است و بیش از ۱۰ میلیون تراکنش در هفته گذشته به این شبکه اضافه شده که نشان می‌دهد بیش از یک میلیون تراکنش در هفته انجام می‌شود. این رشد قابل‌توجه است و نشان می‌دهد که حجم تراکنش‌های لایت‌کوین در تاریخ بیش از ۱۱ ساله خود در زمان کار مداوم هرگز کاهش نیافته است.

با نزدیک شدن به سومین هاوینگ تاریخ لایت‌کوین، انتظارات بازار و سرمایه‌گذاران برای این رویداد افزایش یافته است. بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته، کمتر از ۱۷ روز دیگر تا این رویداد باقی مانده است.

در همین حال، شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای IntoTheBlock گزارش داده که حجم سالیانه جستجوی اینترنتی برای لایت‌کوین به اوج خود رسیده است، به طوری که انتظار می‌رود رویداد هاوینگ آتی یک محرک کلیدی برای افزایش علاقه سرمایه‌گذاران به این ارز دیجیتال باشد.

بر اساس داده شرکت تجزیه و تحلیل OKLink، حدود ۱۶ روز و ۳ ساعت دیگر به هاوینگ لایت کوین و ۹۸۷۵ بلاک برای این رویداد باقی مانده است. طی این رویداد، پاداش استخراج لایت کوین از ۶.۲۵ LTC به ۳.۱۲۵ LTC کاهش خواهد یافت. قیمت لایت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته اندکی کاهش یافته و به ۹۴.۷۰ دلار رسیده است. ارزش بازار این ارز دیجیتال ۶.۹۴ میلیارد دلار شده و در بین تمام ارزهای دیجیتال در رتبه دوازدهم قرار گرفته است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.