در پی اقدام شرکت آرین موتور برای دریافت ۴۶۲ میلیون تومان هزینه اضافه از مشتریان لاماری، تعدادی از خریداران این خودرو با تجمع روبروی وزارت صمت خواستار پیگیری شکایت آنها و بازپرداخت هزینه اضافی شدند.

شکایت خریداران لاماری بابت دریافت ۴۶۲میلیون تومان هزینه اضافه

به گزارش کارآفرین‌نیوز به نقل از بازار، شرکت آرین موتور در اقدامی خودسرانه ۴۶۲ میلیون تومان از مشتریان لاماری هزینه اضافه دریافت کرده و همین امر باعث شکایت خریداران این خودرو روبه‌روی وزارت صمت شده است.

به گفته معترضین، این افراد در مرحله نخست سامانه یکپارچه اقدام به خرید خودروی لاماری کردند. در آن مقطع قیمت این محصول یک میلیارد و ۹۴ میلیون تومان بود اما شورای رقابت به واسطه آن که از ۱۱ بهمن ماه به موضوع قیمت‌گذاری خودروهای مونتاژی ورود پیدا کرده بود باید قیمت‌های جدید را اعلام می‌کرد تا مشتریان براساس قیمت‌های جدید شورای رقابت نسبت به واریز وجه اقدام کند.

اما در ۱۷ اردیبهشت ماه شورای رقابت قیمت لاماری را به واسطه عدم دریافت اطلاعات کافی اعلام نکرد و همین امر باعث شد تا مشتریان این خودرو بلاتکلیف بوده و درگیر اقدام خودسرانه شرکت آرین موتور شوند. به نحوی که شرکت به صورت خودسرانه و بدون مجوز شورای رقابت قیمت این محصول را یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان اعلام کرد و مشتری ملزم بود برای تکمیل پرونده خود تمام وجه را به شرکت واریز کند.

در حال حاضر که شورای رقابت برای دومین بار اقدام به اعلام قیمت خودروهای مونتاژی کرده است برای محصول لاماری قیمت یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان را درنظر گرفته است و برهمین اساس خریداران این خودرو امروز با تجمع روبروی وزارت صمت خواستار پیگیری شکایت خود شدند.

آنها معتقدند شرکت از آنها حدود ۴۶۲ میلیون تومان هزینه اضافی دریافت کرده و باید این مبلغ را به آنها برگرداند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.