دبیرکل مجمع کارآفرینان ایران گفت: پیشران‌های بخش خصوصی، فرماندهان ارشد اقتصادی هستند که باید همواره طرف مشورت قرار بگیرند.

پیشران‌های بخش خصوصی باید طرف مشورت قرار گیرند

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از ایرنا، «حمید رضا غزنوی» با اشاره به دیدار برخی کارآفرینان و اعضای این مجمع با وزیر صنعت، معدن و تجارت، افزود: یکی از مهمترین دغدغه‌های کارآفرینان که به نوعی به مهمترین دغدغه‌شان تبدیل شده، موضوع قیمت‌گذاری دستوری است.

وی تاکید کرد: باید دید قیمت‌گذاری دستوری به چه شیوه‌ای باید باشد تا مصالح تولیدکننده در آن دیده شود و قیمت تمام شده بالا نرود.

وی همچنین دشواری دریافت تسهیلات بانکی را یکی دیگر از مشکلات کارآفرینان برشمرد و ادامه‌داد: هرچند نقدینگی و پایه پولی بالا رفته است، اما در عین حال نباید درب تسهیلات را به روی تولیدکنندگان بست.

غزنوی خاطرنشان‌کرد: مسیر هزینه‌کرد تسهیلات در تولید مشخص است و اگر هم به افزایش نقدینگی بینجامد، موجب رشد اقتصادی خواهد شد و در تولید و اشتغال‌زایی تاثیرگذار است.

وی با اشاره به استقبال وزیر صمت از سخنان و درد دل‌های کارآفرینان، اظهار داشت: هرچند در سال‌های گذشته فاصله زیادی بین وزارت صمت و پیشران‌های اقتصادی افتاد، اما جلسه اخیر بسیار مثبت ارزیابی می‌شود و شخص وزیر برای برگزاری نشست‌های تخصصی در هر مورد قول مساعد داد.

دبیرکل مجمع کارآفرینان ایران، پیشران‌های بخش خصوصی را فرماندهان ارشد اقتصادی توصیف کرد که باید همواره طرف مشورت قرار بگیرند و گفت: در این صورت می‌توان امیدوار بود که شرایط تولید بهبود یابد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.