با توجه به تعطیلی بانک‌ها در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه، فعالیت بازار سرمایه شامل بورس تهران، بورس کالا، فرابورس و بورس انرژی، فردا تعطیل است.

بازار سرمایه فردا تعطیل است

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به تعطیلی سراسر کشور به دلیل تداوم گرمای هوا و احتمال خطر برای شهروندان بانک مرکزی اعلام کرده شبکه بانکی در روزهای چهارشنبه وپنج‌شنبه ۱۱ و ۱۲ مرداد ۱۴۰۲ تعطیل است.

در این زمینه بورس اوراق بهادار تهران اعلام کرد، فعالیت بورس تهران فردا چهارشنبه تعطیل است و روزهای پنج‌شنبه هم به صورت خودکار تعطیل بوده است.

«مصطفی قمری‌وفا»، مدیر روابط عمومی بانک مرکزی نیز اعلام کرد؛ پیرو موافقت هیأت دولت با تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۱۱ و ۱۲ مرداد ماه ۱۴۰۲ در کشور که به دلیل گرما صورت گرفته، تمامی شعبات بانکی در این دو روز تعطیل شدند. شبکه بانکی موظف شد، شعبات کشیک منتخب خود را دایر و به اطلاع مردم برساند.

روابط عمومی سازمان بورس نیز اعلام کرد؛ بازار سرمایه چون وابستگی شدیدی به شبکه بانکی دارد اگر شبکه بانکی تعطیل شود، بازار سرمایه نیز تعطیل خواهد شد و بنابراین بورس‌های اوراق بهادار تهران، فرابورس ایران، بورس کالا و بورس انرژی تعطیل خواهد بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.