وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر همکاری تمامی بخش‌ها جهت کوتاه کردن دست سوداگران از فروش بلیت چارتری گفت: وقتی روزانه در این کشور ۱۲۰۰ پرواز رخ می‌دهد و به بیش از ۵۰ هزار نفر مسافر خدمت ارائه می‌شود بنابراین باید برای این حجم عملیات پروازی برنامه‌ریزی دقیق‌تری صورت گیرد.

دست سوداگران را از خدمات هوایی کوتاه می‌کنیم

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مهرداد بذرپاش گفت: در حال رفع موانع پیش‌روی این صنعت بزرگ هستیم و همین با اهمیت و مردمی‌بودن این صنعت خود باعث می‌شود که همواره از این صنعت نقد شنیده شود.

به گفته وزیر راه و شهرسازی وقتی که درباره صنعت بزرگ هوایی صحبت می‌کنیم از یک صنعت فناورانه و مردم‌پایه صحبت می کنیم و اولین اشتباه، آخرین اشتباه آن خواهد بود.

وی گفت: صنعت هوایی فوق‌العاده مردم پایه است، قضاوت درباره صنعت را اکثر مردم انجام می‌دهند و وقتی یک هواپیما تاخیر می‌خورد مردم اصلی‌ترین نقدکنندگان و قضاوت‌کنندگان هستند.

بذرپاش گفت: در حال تصویب ۲۷ نقطه برای ایجاد شهر ساحلی هستیم که برخی از نقاط فرودگاه می‌خواهند و ما باید برای آن برنامه‌ریزی کنیم.

وزیر راه‌وشهرسازی گفت: وقتی روزانه در این کشور ۱۲۰۰ پرواز رخ می‌دهد و به بیش از ۵۰ هزار نفر مسافر خدمت ارائه می‌شود بنابراین در این حوزه باید برنامه‌ریزی دقیق‌تری صورت گیرد.

او ادامه داد: به فضل خدا دست سوداگران قطع خواهد شد و این حجم عظیم عملیات پروازی که برخی از سوداگران آن را بهم می‌زنند را اصلاح می‌کنیم.

بذرپاش گفت: در ایمنی بالا و سطوح پروازی باید تمامی پروازها صورت گیرد و این در شرایطی است که مردم همواره پروازهای داخلی را با پروازهای خارجی مقایسه می‌کنند و در برخی از شرایط مردم حق دارند اعتراض کنند و البته این اعتراض خود باعث رشد شکوفایی و ارتقای سطح خدمات می‌شود.

وی با اشاره به اینکه توسعه ناوگان هوایی یکی از اولویت‌های اصلی است، تصریح کرد: در حال حاضر تقاضا بیش از ۴تا ۵ برابر عرضه است و ما باید هرچه سریعتر این عرضه را افزایش دهیم و اصلی‌ترین موانع را تا پایان سال برطرف کنیم.

بذرپاش گفت: افزایش سطح خدمات فرودگاه که به صورت کمی و کیفی است را مداوم پیگیری می‌کنم و در برخی از مواقع من خودم از تاخیرها اذیت می‌شوم و خودم مستقیم پیگیری می‌کنم.

وی افزود: زمانی که نظارت نباشد، انحراف رخ می‌دهد و نظارت دقیق و درست سطح و سطوح کیفیت را الزام می‌بخشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.