مدیرعامل ایران‌خودرو خراسان ضمن تاکید بر توسعه همکاری با منطقه آزاد چابهار برای لجستیک قطعات، از برنامه تولید ۶۰ هزار دستگاه هایما در سال جاری خبر داد.

۶۰ هزار دستگاه «هایما» تولید خواهد شد

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از ایران‌خودرو، بیژن زاهدی‌فرد در نشست با مدیرعامل منطقه آزاد چابهار، با اشاره به پیشینه همکاری‌های پشتیبانی و لجستیکی منطقه آزاد چابهار و ایران‌خودرو خراسان، مدیریت هزینه و زمان فرآیندهای لجستیکی در تامین مواد و قطعات را برای یک بنگاه اقتصادی لازم و مهم دانست و اظهار کرد: علاوه بر آن مهم‌ترین هدف ما در انتخاب بندر چابهار برای ترانزیت محموله های وارداتی قطعات خانواده هایما کمک به رشد و آبادانی این خطه از سرزمین مان بوده است.

وی با اعلام هدف ایران‌خودرو خراسان برای تولید ۶۰ هزار دستگاه انواع خودروهای هایما در سال جاری گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده به منظور تحقق این هدف نیازمند اجرای یک فرآیند دقیق لجستیکی مشتمل بر حمل و نقل دریایی و جاده‌ای و همچنین خدمات گمرکی برای تامین به موقع قطعات موردنیاز خطوط تولید هستیم.

زاهدی فرد گفت: منطقه آزاد چابهار در این زنجیره جزء حلقه‌های کلیدی و مهم است که امیدواریم با گسترش همکاری‌ها و تعاملات بتوانیم با حفظ و افزایش تولید، تعهدات‌مان را به همه ذی‌نفعان از مشتری نهایی گرفته تا تامین‌کنندگان که منطقه آزاد چابهار یکی از حلقه‌های مهم این زنجیره است را ایفا کنیم.

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار نیز در این نشست، ضمن قدردانی از همکاری چندین ساله ایران‌خودرو خراسان، گفت: تمام تلاش‌مان را به کار می‌گیریم تا در حوزه تدارکات و تامین قطعات بهترین تسهیلات و خدمات را به ایران‌خودرو خراسان ارایه کنیم تا این شرکت پرتلاش و چابک بتواند به اهداف ترسیم شده خود دست یابد.

امیرمقدم با اشاره به بخشی از اقدامات انجام شده برای عمران منطقه آزاد چابهار افزود: علاوه بر بودجه‌های دولتی، سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، بخش عمده‌ای از درآمد خود را صرف آبادانی و توسعه منطقه کرده است و در تلاشیم تا محور ریلی شرق کشور که چابهار را به مشهد متصل می‌کند و چند سالی است که به دلیل تامین نشدن بودجه متوقف شده، دوباره احیا کنیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.