مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از مصوبه جدید برای خرید تضمینی برنج پُرمحصول خبر داد.

مصوبه جدید خرید تضمینی برنج پُرمحصول اعلام شد

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از شرکت بازرگانی دولتی ایران، مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با تأکید بر لزوم همکاری و هماهنگی تمام واحدهای ستادی و استانی این شرکت برای خدمت‌رسانی به کشاورزان و مردم، از مصوبه جدید برای خرید تضمینی برنج پُرمحصول خبر داد.

سید سعید راد در مراسم تجلیل و معارفه مدیرکل دفتر حوزه معاون وزیر با اعلام اینکه براساس مصوبه اخیر، محصول برنج‌کاران را به صورت تضمینی خریداری خواهیم کرد، بر تعامل و هماهنگی بخش‌های مختلف این شرکت برای خدمات‌ هرچه بهتر و بیشتر به کشاورزان تأکید کرد.

وی با تأکید بر این که تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تا با عملکرد مطلوب در سفره مردم تأثیر مثبت داشته باشیم، اضافه کرد: پیگیری پرداخت پول گندم کشاورزان را در اولویت‌ کاری خود قرار داده‌ایم و در این راستا، تمامی تلاش خود را انجام می‌دهیم.

در این مراسم علی تیموری قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور مجلس و اکبر شریف‌پور عضو هیات مدیره و معاون اداری و مالی و حیدرعلی نصر عضو هیات مدیره و معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران در مورد فرآیند خرید و تأمین گندم و سایر کالاهای اساسی توضیحاتی ارائه کردند.

همچنین در این مراسم، از زحمات و تلاش‌های ناصر کمالی که عهده‌دار تصدی مسئولیت مشاور و مدیرکل دفتر حوزه معاون وزیر بود، با اهدای لوح سپاس از سوی معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران تجلیل شد و مجتبی حافظ ملکی به‌عنوان مشاور معاون وزیر و سرپرست جدید این حوزه معرفی و لوح ابلاغ ایشان به وی اعطاء شد.

در این مراسم اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران شرکت بازرگانی دولتی ایران حضور داشتند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.