رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران گفت: قیمت برخی از خودروها در بازار اکنون به قیمت کارخانه‌ای رسیده و برخی خودروها نیز حدود ۲۰۰ میلیون تومان کمتر از قیمت کارخانه‌ای معامله می‌شوند.

نزدیک شدن قیمت خودرو در بازار به قیمت کارخانه

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از فارس، سعید مؤتمنی درباره آخرین وضعیت قیمت خودرو در بازار، گفت: در مجموع قیمت خودرو در بازار کاهشی است و این کاهش قیمت‌ها از اردیبهشت امسال آغاز شده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌داران خودرو تهران اظهار داشت: بازار در رکود به سر می‌برد و خریدار نیز کم است و اگر عرضه‌ها بیشتر شود قیمت‌ خودروها کاهش بیشتری نیز خواهد داشت.

وی با بیان اینکه در هفته گذشته به علت افزایش قیمت ارز، قیمت برخی خودروها افزایش یافت، بیان داشت: اما از ابتدای هفته جاری دوباره قیمت‌ها کاهشی شده است.

مؤتمنی اظهار داشت: به عنوان مثال قیمت هایما اس ۸ که در اردیبهشت امسال حدود ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیارد تومان بود اکنون به حدود یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان رسیده است و قیمت هایما اس ۷ که در اردیبهشت ماه امسال حدود یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده است اکنون به یک میلیارد و ۴۲۰ میلیون تومان رسیده است.

وی بیان داشت: همچنین قیمت تیگو ۸ پرومکس که در اردیبهشت امسال حدود ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان بود اکنون به ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان رسیده است.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو همچنین بیان داشت: قیمت برخی از خودروها در بازار اکنون به قیمت کارخانه‌ای رسیده است و قیمت برخی از خودروها در بازار تفاوت کمی با قیمت کارخانه‌ای دارد همچنین قیمت برخی از خودروها نیز از جمله وانت KMC کرمان‌موتور در بازار حدود ۲۰۰ میلیون تومان کمتر از قیمت کارخانه‌ای است.

وی افزود: قیمت این خودرو در بازار حدود یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان است در حالی که در بازار به قیمت یک میلیارد و ۴۲۰ میلیون تومان فروخته می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.