در معاملات امروز قیمت طلا ۱۸ عیار کاهشی بود و هر گرم به دو میلیون و ۳۴۵ هزار تومان رسید، قیمت دلار آزاد هم سیر کاهشی داشت و به ۴۹ هزار و ۲۸۰ تومان رسید.

قیمت طلا، سکه و دلار در ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از دنیای اقتصاد، بازار امروز شاهد کاهش قیمت طلا نسبت به روز گذشته است.
هر اونس طلا، امروز به ۱,۹۳۲ (یک هزار و نهصد و سی و دو) دلار رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۰.۱۶ درصدی داشته است.
قیمت طلا پایین آمد و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۲,۳۴۵,۸۰۰ (دو میلیون و سیصد و چهل و پنج هزار و هشتصد) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۰.۶۶ درصدی داشته است.
همچنین هر مثقال طلا ۱۸ عیار با کاهش ۰.۷۱ درصدی نسبت به روز قبل، ۱۰,۱۵۵,۰۰۰ (ده میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار) تومان معامله شد.

قیمت سکه امامی به ۲۸,۲۸۹,۰۰۰ (بیست و هشت میلیون و دویست و هشتاد و نه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۱.۴۵ درصدی داشته است.
نیم سکه، امروز به ۱۵,۳۵۰,۰۰۰ (پانزده میلیون و سیصد و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۰.۹۸ درصدی داشته است.
همچنین ربع سکه با کاهش ۱.۴۴ درصدی نسبت به روز قبل، ۱۰,۳۵۰,۰۰۰ (ده میلیون و سیصد و پنجاه هزار) تومان معامله شد.
هر سکه گرمی در بازار داخلی هم ۶,۱۵۰,۰۰۰ (شش میلیون و یکصد و پنجاه هزار) تومان قیمت خورد.

قیمت دلار آزاد امروز سیر کاهشی داشت و به ۴۹,۲۸۰ (چهل و نه هزار و دویست و هشتاد) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۰.۴۵ درصدی داشته است.
قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۴۹,۲۸۰ (چهل و نه هزار و دویست و هشتاد) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۰.۴۵ درصدی داشته است.
دلار مبادله ای، امروز به ۴۱,۳۴۳ (چهل و یک هزار و سیصد و چهل و سه) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۰۱ درصدی داشته است.
یورو در بازار آزاد، امروز به ۵۴,۱۲۱ (پنجاه و چهار هزار و یکصد و بیست و یک) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۰.۴۷ درصدی داشته است.
پوند امروز با کاهش ۰.۵۴ درصدی، از ۶۳,۰۹۲ (شصت و سه هزار و نود و دو) تومان به ۶۲,۷۵۸ (شصت و دو هزار و هفتصد و پنجاه و هشت) تومان رسید.
همچنین درهم امارات (حواله) با کاهش ۰.۲۹ درصدی نسبت به روز قبل، ۱۳,۶۱۰ (سیزده هزار و ششصد و ده) تومان معامله شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.