وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه با ارائه‌کنندگان سرویس‌های فناورانه در ایام اربعین گفت: اگر مردم می‌توانند کارهای خود را با چند کلیک انجام دهند، چرا این امکان فراهم نشود.

باید مردم بتوانند کارهایشان را با چند کلیک انجام دهند

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از ایسنا، امروز جلسه هماهنگی رویداد همراه با اربعین؛ همگام با فناوری با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد. در این جلسه که رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران به همراه نمایندگان اپلیکیشن‌ها و شرکت‌هایی که برای اربعین سال جاری سرویس‌های فناورانه‌ای را تهیه کرده‌اند نیز حضور داشتند، وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه خدمت و تسهیل کار مردم توسط پلتفرم‌ها باید در هر موقعیتی انجام شود، گفت: ما وظیفه داریم در این حوزه و از طریق کارگروه اقتصاد دیجیتال موانع را برای فعالیت کسب و کارها و پلتفرم‌های بومی برطرف کنیم.

وی افزود: اگر مردم می‌توانند کارهای خود را با چند کلیک انجام دهند، چرا این امکان فراهم نشود.

زارع پور با اشاره به سرویس‌های جدید و متنوعی که برای ایام اربعین حسینی ارائه می‌شود، گفت: به برکت این ایام، می‌توان این سرویس‌ها در طول سال نیز پایدار و در خدمت به مردم باشند.

وی به اهمیت و ارزش خدمت در ایام اربعین حسینی اشاره کرد و افزود: خدمت فناورانه می‌تواند جلوه و اثربخشی بیشتری در این ایام داشته باشد و کار ویژه‌تری است.

وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه مشکلات و موانع سرویس های فناورانه در ایام اربعین باید در ستاد اربعین نیز پیگیری شود اعلام آمادگی کرد که با جمع بندی این مشکلات در این جلسه در ستاد اربعین و دستگاه های مربوطه نیز پیگیری کند.

طبق اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بر اساس همین گزارش در این جلسه نمایندگان برنامه های کاربردی و شرکت های ارائه کننده سرویس های فناورانه در حوزه های حمل و نقل، پیام‌رسان‌ها، برنامه‌های راهنمای زائر، دریافت ارز و برخی دیگر از سرویس‌های تولید محتوا حضور داشتند و با معرفی سرویس‌های خود برای اربعین سال جاری مشکلات و موانع ارائه این سرویس‌ها را نیز مطرح کردند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.