معاون اعتبارات صندوق کارآفرینی امید گفت: از ابتدای سال جاری تمهیدات لازم با هدف تسهیل و تسریع در پرداخت به موقع تسهیلات به مجریان طرح‌های کسب و کار و شفافیت فرآیند اجرایی با هدف رصد آنی پرداخت‌های انجام شده صورت گرفت و هم‌اکنون در همه کشور، تسهیلات ضروری صندوق کارآفرینی، غیرحضوری پرداخت می‌شود.

پرداخت تسهیلات ضروری صندوق کارآفرینی به‌صورت غیرحضوری

به گزارش کارآفرین‌نیوز به نقل از صندوق کارآفرینی امید: حمیدرضا البرزی با اعلام این خبر اظهار داشت: از ابتدای سال‌جاری تمهیدات لازم در این زمینه با هدف تسهیل و تسریع در پرداخت به موقع تسهیلات به مجریان طرح‌های کسب و کار و شفافیت فرآیند اجرایی با هدف رصد آنی پرداخت‌های انجام شده صورت گرفت و هم اکنون در همه کشور، تسهیلات ضروری صندوق کارآفرینی، غیرحضوری پرداخت می‌شود.

وی با تاکید بر مزایای اجرای این طرح افزود: تکریم ارباب‌رجوع، کاهش هزینه‌های تشکیل پرونده و پرداخت تسهیلات و جلوگیری از انحرافات احتمالی کاربر از مزایای پرداخت تسهیلات غیرحضوری است.

معاون اعتبارات صندوق کارآفرینی امید بیان کرد: با طراحی نرم‌افزار مربوطه توسط کارشناسان فنی مرکز فن‌آوری اطلاعات صندوق، در ابتدا استان البرز به عنوان استان پایلوت برای پرداخت تسهیلات غیرحضوری انتخاب شد و پس از اطمینان از روند مناسب اجرایی نرم افرار، در تمامی استان‌های کشور، هم اکنون این تسهیلات به‌صورت الکترونیکی و کاملا هوشمند پرداخت می‌شود.

البرزی تاکید کرد: در مرحله بعدی الکترونیکی‌شدن تسهیلات پرداختی، قرار است تسهیلات اشتغال غیرحضوری شود که برنامه‌ریزی‌های آن درحال انجام است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.