مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران گفت: با توجه به افزایش ترددهای درون و برون‌شهری در فصل تابستان، نظارت مستمر و شبانه‌روزی بر جایگاه‌های عرضه سوخت وجود دارد.

توزیع فرآورده‌های نفتی با نظارت شبانه‌روزی در تهران


به گزارش کارآفرین‌نیوز به نقل از وزارت نفت: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران گفت: توزیع فرآورده‌های نفتی به‌ویژه بنزین در منطقه تهران به‌صورت شبانه‌روزی و با نظارت کامل انجام می‌شود.

فریدون یاسمی در این زمینه اظهار کرد: با توجه به افزایش ترددهای درون و برون‌شهری در فصل تابستان، نظارت مستمر و شبانه‌روزی بر جایگاه‌های عرضه سوخت وجود دارد.

وی تصریح کرد: عملکرد روزانه مجاری عرضه سوخت با اعزام پنج گروه از کارشناسان و بازرسان این شرکت با بهره‌مندی از همه ظرفیت‌های موجود در منطقه بررسی می‌شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران با تأکید براینکه همه جایگاه‌های عرضه سوخت مایع در منطقه تهران فعال است و ذخیره‌سازی انواع فرآورده در شرایط مطلوبی قرار دارد، گفت: منطقه تهران با تعداد ۳۴۵ جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی، عملیات سوخت‌رسانی را به شهروندان تهرانی و مسافران تابستانی انجام می‌دهد.

یاسمی تصریح کرد: سامانه پاسخگویی و ارتباط با مشتریان ۰۹۶۲۷ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به‌صورت شبانه‌روزی آماده دریافت نظرات، انتقادها و پیشنهادهای شهروندان است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.