پاویون اختصاصی شرکت‌های دانش‌بنیان در دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌‎المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران، از ۱۲ تا ۱۴ مهرماه ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. 

اختصاص پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه صنایع معدنی ایران

به گزارش کارآفرین‌نیوز به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی،‌ پاویون اختصاصی شرکت‌های دانش‌بنیان در دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌‎المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران، از ۱۲ تا ۱۴ مهرماه ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود.

معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات، بورس و اقتصاد، اکتشاف، ایمنی، بهداشت و محیط زیست، صنایع معدنی، بخش ویژه سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی، دانشگاه‌ها، بخش‌های مرتبط با دوازدهمین نمایشگاه بین‌‎المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران (MINEX۲۰۲۳) است.

اختصاص پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه صنایع معدنی ایران

علاقه‌مندان برای حضور در پاویون اختصاصی شرکت‌های دانش‌بنیان که با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می‌شود، تا روز سه‌شنبه ۳۱ مردادماه ۱۴۰۲ فرصت دارند در سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir ثبت‌نام کنند.

پاویون اختصاصی شرکت‌های دانش‌بنیان ظرفیت محدودی دارد و اولویت با شرکت‌هایی است که زودتر تقاضای حضور خود را اعلام کنند.

یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های دائمی‌خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.