پلتفرم «ساب استک» (Substack) اعلام کرد از این پس، با همکاری یک فعال کننده شبکه پرداخت، پذیرای پرداخت‌ها با بیت‌کوین خواهد بود.

 روی خوش پلت فرم ساب استک به بیت کوین

به گزارش کارآفرین نیوز، ساب استک با همکاری شرکت پردازنده پرداخت اوپن نود (Opennode)؛ کلیه پرداخت‌های درون زنجیره‌ای  (OnChain) و لایتنینگ (Lightning) را پذیرش می‌کند.

 پلتفرم آنلاین ساب استک؛ یک پورتال شبکه زیرساخت انتشار، آنالیز و طراحی است که در سال ۲۰۱۷ در کالیفرنیا تأسیس و راه اندازی شد. این پورتال هم اکنون بیش از ۵۰۰ هزار کاربر دارد که برای بهره گیری از خدمات آن هزینه اشتراک ماهیانه پرداخت می‌کنند.

این شرکت از بدو تأسیس بین فعالان این عرصه محبوبیت یافت و در حال حاضر، با توجه به آمار سایت ابزار سیمیلار وب در رنکینگ جهانی وب سایت‌ها، رتبه ۳۶۴۳ و در ایالات متحده،  رتبه ۱۵۳۸ و ترافیک ۴۶.۱۱ را داراست. 

ساب استک امروز با همکاری اوپن نود، قادر به پذیرش پرداخت‌ها با بیت کوین است که موجب می‌شود پرداخت‌ها سریع‌تر و راحت‌تر از روش‌های سنتی پرداخت (با کارت‌های اعتباری یا بدهی) انجام شود.

شرکت پردازنده اوپن نود نیز در تاریخ ۲۳ آگوست ۲۰۲۱ با انتشار اعلامیه‌ای ، آغاز این همکاری را تأیید کرد: ساب استک با یکپارچه سازی تمامی درگاه‌های پرداخت بیت کوین، امکان پرداخت بر بستر پلتفرم آنلاین را ارائه کرد. اوپن نود موجب قدرت

بیشتر هر دو روش پرداخت درون زنجیره ای و لایتنینگ خواهد شد.

شبکه لایتنینگ (صاعقه)؛ یکی از راهکارهای بهبود مقیاس پذیری در بلاکچین است که با هدف انجام تراکنش های سریع و کم هزینه استفاده می شود.

نیک اینزوچی  طراح محصول در ساب استک می گوید: از همکاری با  اوپن نود خرسندیم زیرا می توانیم امکان پذیرش پرداخت کریپتو را برای انتشاردهندگان مستقل نیز فراهم کنیم. این قابلیت، آزادی عمل و انعطاف پذیری بیشتری به آنان می دهد.

همچنین دن هلد مدیر صرافی کراکن از تصمیم اخیر  مدیران ساب استک که به درخواست آنها در مورد شیوه پرداخت عمل کرده اند نیز قدردانی کرد.

جوآ آلمید؛ بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری اطلاعات اوپن نود نیز می گوید: شراکت ما به تولیدکنندگان محتوا اجازه می دهد از طریق اکوسیستم ساب استک، پرداخت های بیت کوین را پذیرش و آن را نگهداری کنند و یا به ارز دیگری تبدیل

نمایند. نویسندگان و تولیدکنندگان پادکست به ساب استک می آیند تا آزادی مالی و خلاقیت خود را بازیابند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =