بنابر اظهارات مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران، به‌منظور بررسی روند سوخت‌رسانی و تسریع در ارائه خدمات جایگاه‌های عرضه سوخت مایع در کلانشهر تهران و حومه، بازرسی شبانه‌روزی در جایگاه‌ها ادامه دارد.

بازرسی از جایگاه‌های عرضه سوخت شبانه‌روزی شد

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از وزارت نفت، «فریدون یاسمی» بیان‌داشت: عملیات سوخت‌رسانی با هدف تسریع در ارائه خدمات به شهروندان و تقلیل زمان سوخت‌گیری به‌صورت مستمر و شبانه‌روزی در حال انجام است و تیم‌های نظارتی با حضوری همه‌جانبه بر این کار مهم نظارت دارند.

وی تاکید کرد: شهروندان از در اختیار قرار دادن کارت سوخت شخصی خود به دیگران اجتناب کنند، زیرا عواقب و مسئولیت هرگونه سوء‌استفاده احتمالی به‌عهده دارندگان کارت سوخت شخصی است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران درباره فروش مکمل سوخت اظهار داشت: فروش مکمل سوخت در جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی ممنوع و دریافت هرگونه وجهی از این طریق غیرقانونی است.

یاسمی تاکید کرد: همه جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی منطقه تهران فعال و عملیات سوخت‌رسانی به‌صورت روان و بدون وقفه در حال انجام است.

سامانه پاسخگویی و ارتباط با مشتریان ۰۹۶۲۷ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به شکایت‌ها و انتقادهای شهروندان است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.