با حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، «محمد تسلیمی» به سمت مدیرکل هوشمندسازی و مدیریت سامانه‌ها در حوزه معاونت فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی، منصوب شد.

مدیرکل هوشمندسازی شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شد

به گزارش کارآفرین‌نیوز به نقل از آنا، ‌طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، محمد تسلیمی به سمت مدیرکل هوشمندسازی و مدیریت سامانه‌ها در حوزه معاونت فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی، منصوب شد.

در متن این حکم امده است: نظر شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی به موجب این ابلاغ از تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ به سمت مدیرکل هوشمندسازی در مدیریت سامانه‌ها در حوزه معاونت فناوری‌اطلاعات و امنیت فضای مجازی منصوب می‌گردید. علاوه بر پیشبرد امور جاری و اجرای وظایف مشخص شده و فعالیت‌ها در چارچوب اساسنامه شرکت و ضوابط و مقررات مربوطه، ماموریت جنابعالی در دوره جدید که انتظار می‌رود به آن اهتمام داشته باشید، شامل موارد ذیل است:

۱_توسعه و بهبود فرآیندهای کاری و عملیاتی حوزه فناوری اطلاعات و هوشمند سازی در سطح شرکت.

۲_ شناسایی و حمایت از همکاران مستعد جهت ارایه طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه به منظور کاهش وابستگی به بخش خصوصی یا شرکت‌های خارجی.

۳_ ایجاد روحیه کار تیمی در سطح اداره کل.

۴_ رعایت صرفه و صلاح شرکت به استفاده حداکثری از توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی.

۵_ استقرار و بهره‌برداری کامل از سامانه مدیریت عملیات و کسب و کار شرکت (OSS/BSS).

۶_ ناظر و مجری پروژه‌های رزمایش سایبری نظیر رزمایش سایبری NTP، DNS، از طریق کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات و با همکاری کمیته پدافند سایبری شرکت ارتباطات زیرساخت.

۷_ تقویت و توسعه همکاری‌های بین المللی در حوزه امنیت سایبری بخصوص موارد مرتبط با حوزه امنیت زیرساخت‌های ارتباطی.

۸_ ارتقا سطح نیروهای انسانی متخصص در حوزه امنیت با ترمیم و تکمیل ساختار نیروهای انسانی موجود و رعایت ملاحظات امنیتی.

۹_ مدیریت مرکز عملیات سایبری (TICSC) و مجری امنیت و شبکه ارتباطی شرکت جهت امن‌سازی و ساختارمند کردن امنیت شبکه‌های زیرساختی، کلیه سرویس‌ها و سامانه‌های شرکت و زیرساخت‌های ارتباطی شرکت.
امید است با اتکال به خدای سبحان، رعایت اخلاق اسلامی تقوای الهی با روحیه جهادی و با بکارگیری نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در راستای خدمت‌گزاری به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جهت تحقق اهداف «دولت مردمی، ایران قوی» و فراهم کردن بسترهای لازم برای تحقق فضای مجازی در تراز انقلاب اسلامی موفق و مؤید باشید.

محمد تسلیمی دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته فیزیک است.
معاون مرکز و رئیس مرکز ماهر در سازمان فناوری اطلاعات، معاون مرکز pc ورامین، مشاور و دستیار مدیرعامل و معاون اداره کل هوشمندسازی و مدیریت سامانه‌ها در حوزه معاونت فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی از دیگر سوابق ایشان است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.