سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو ) اعلام‌کرد: میزان تولید کنسانتره زغال سنگ این سازمان در نخستین ماه سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۲ درصد افزایش یافت.

افزایش ۱۲ درصدی تولید کنسانتره زغال‌سنگ

به گزارش کارآفرین نیوز، دو شرکت طبس و البرز مرکزی از شرکت های تابعه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در فروردین امسال ۵۲ هزار و ۹۳۷ تن کنسانتره زغال‌سنگ تولید کردند. میزان تولید این شرکت‌ها در مدت مشابه سال ۹۹، نزدیک به ۴۷ هزار و ۱۱۱ تن بوده است.

همچنین این شرکت‌ها در ماه فروردین ۱۲۳ هزار و ۷۷۲ تن ماده معدنی استخراج کردند که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال ۹۹ (۱۰۳ هزار و ۸۰ تن)  ۲۰ درصد رشد نشان می‌دهد.

میزان ارسال کنسانتره زغال‌سنگ از سوی شرکت‌های طبس و البرز مرکزی به شرکت‌های داخلی در نخستین ماه امسال نیز ۷۲ هزار و ۳۰۱ تن بود که نسبت به رقم مدت مشابه سال ۹۹ (۵۰ هزار و ۵۰۶ تن)  ۴۳ درصد رشد نشان می‌دهد.

 میزان تولید کنسانتره زغال‌سنگ واحدهای تابعه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در سال ۹۹، نزدیک به هشت درصد افزایش یافت. این شرکت‌ها از ابتدای فروردین تا پایان اسفندماه پارسال ۷۱۵ هزار و ۸۳۰ تن کنسانتره زغال‌سنگ تولید کردند. این رقم در مدت مشابه سال گذشته ۶۶۴ هزار و ۵۶۸ تن بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =