براساس اعلام مدیر هفتمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، خوشبختانه با همت دانشمندان صنعت پتروشیمی در مسیر خودکفایی کاتالیست‌ها قرار گرفته‌ایم.

خودکفایی در تولید کاتالیست‌های صنعت پتروشیمی

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، «فرید دوستی»، مدیر هفتمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست گفت: خوشبختانه نمایشگاه ایران پلاست یکی از صنایع پیشرو در اقتصاد ملی جایگاه ویژه‌ای در کشور دارد.

وی گفت: ۲۱۰ شرکت خارجی و ۵۷۰ شرکت داخلی در این دوره حضور دارند خوشبختانه با همت دانشمندان صنعت پتروشیمی در مسیر خودکفایی کاتالیست‌ها قرار دارد و می‌توانیم این کاتالیست‌ها را صادر کنیم.

دوستی گفت: محصولات پتروشیمی در پنج گروه اصلی پلیمرها، پایه و شیمیایی، آروماتیک، کودها، خوراک و سوخت تقسیم شده‌اند و تنوع مطلوبی دارند اما جایگاه محصولات پلیمری به حدی است که برخی متخصصان، صنعت پتروشیمی را تنها در تولید پلیمرها می‌دانند.

او گفت: در این دوره چیزی بالغ بر ۴۰۰ نخبه در این دوره شناسایی می‌شوند و می‌توانند وارد بازار کار شوند یکی از نقش‌ها و مأموریت‌های اصلی صنعت پتروشیمی معنویات رهبری است که در این مسیر حرکت کنیم.

مدیر هفتمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست گفت: در حال حاضر صنعت پتروشیمی به بلوغ خوبی رسیده و کیفیت محصولات آن در حد مطلوبی است و هر ساله مقادیر زیادی از محصولات نهایی پلاستیکی پس از تأمین نیاز داخل کشور، صادر می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.