هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست امروز با مشارکت ۷۸۰ شرکت داخلی و خارجی آغاز به کار کرد و تا چهارشنبه (۲۹ شهریورماه) ادامه دارد.

هفدهمین نمایشگاه ایران‌پلاست آغاز به کار کرد

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از صدا و سیما، نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست به دنبال فراهم کردن زمینه‌ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است.

هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست که از امروز (یکشنبه، ۲۶ شهریورماه) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرده، تا چهارشنبه (۲۹ شهریورماه) ادامه دارد.

افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست با حضور وزیر نفت، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین‌المللی و عده‌ای دیگر از مسئولان و مقامات در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی برگزار شد.

این نمایشگاه در چهار گروه مواد اولیه، محصولات پیش‌ساخته و ساخته‌شده، ماشین‌آلات و تجهیزات و خدمات و با مشارکت ۵۵۰ شرکت داخلی و ۲۳۰ شرکت خارجی از جمله کشورهای آلمان، اسپانیا، ایتالیا، چین، ترکیه، کره جنوبی، تایوان، سوریه و هند برگزار می‌شود. قدرت گرفتن صنعت پلاستیک کشور یکی از مزایای برگزاری این نمایشگاه بوده است.

هفدهمین نمایشگاه ایران‌پلاست آغاز به کار کرد

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.