سرپرست مدیریت بیمه‌های خودرو بیمه رازی گفت: طرح بیمه بدنه سفر روزشمار با مدت زمان یک‌ماهه در بیمه رازی با هدف افزایش ضریب نفوذ بیمه در جامعه و کاهش هزینه‌های احتمالی خانوار بازطراحی شده است.

بیمه بدنه خودرو را یک‌ماهه بگیرید

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از دنیای اقتصاد؛ مسعود یوسفی در هفتاد و پنجمین سه‌شنبه‌های پاسخگویی این شرکت، از بازطراحی بیمه بدنه خودرو به صورت کوتاه‌مدت در شرکت بیمه رازی خبر داد و گفت: بیمه بدنه خودرو بیمه‌ای اختیاری است و افراد با توجه به نیاز و شرایط اقتصادی خود به خرید بیمه‌نامه می‌پردازند و در ماه‌های اخیر با توجه به افزایش قیمت خودرو، اقبال نسبت به بیمه‌نامه‌های بدنه خودرو کاهش یافته است.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط حاکم، شرکت بیمه رازی با هدف ارائه خدمات جدید، متفاوت و قابل دسترس برای تمام اقشار جامعه، بیمه‌نامه بدنه سفر (روز شمار) را به صورت یک‌ماهه باز طراحی کرده است.

سرپرست مدیریت بیمه‌های خودرو بیمه رازی تصریح کرد: بیمه‌نامه بدنه سفر، شرایط مشابهی همچون بیمه‌نامه‌های یک‌ساله دارد و از چهار روز گذشته این بیمه‌نامه برای شبکه فروش معرفی و قابل استفاده شده است.

یوسفی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به نام انتخاب شده، این بیمه‌نامه تنها در سفرهای برون شهری قابل استفاده است، گفت: سفر به معنای رفت و آمد میان شهرها نیست و این بیمه‌نامه در شهر محل سکونت نیز قابل استفاده است.

وی یادآور شد: در حال حاضر به دلیل آنکه طرح به صورت آزمایشی اجرایی شده، تنها پوشش‌های اصلی در آن وجود دارد و امکان شخصی‌سازی برای هر فرد ندارد.

سرپرست مدیریت بیمه‌های خودرو بیمه رازی، در رابطه با پوشش‌های اصلی‌ تاکید کرد: سرقت درجا، آتش‌سوزی و حوادث خاص به عنوان پوشش‌های اصلی شناخته می‌شود.

یوسفی مخاطب اصلی این بیمه‌نامه را افرادی که به خرید و فروش خودرو مشغول هستند و افرادی که خودروی خود را برای سفر از پارکینگ خارج می‌کنند، دانست. او یادآور شد: که در برنامه آینده خدمات متفاوتی به بیمه‌نامه بدنه یکساله بیمه رازی افزوده خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.