سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با تاکید بر اینکه فروش بلیت چارتری ممنوع است، گفت: تمامی نرخ‌های بلیت هواپیما در سایت سازمان هواپیمایی کشوری قرار داده شده و هیچ شرکت هواپیمایی حق ندارند بالاتر از این نرخ به مسافران بلیت را بفروشد.

فروش بلیت چارتری تخلف است

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از کسب‌وکارنیوز، جعفر یازرلو گفت: فروش بلیت چارتری هواپیما در حال حاضر طبق دستور وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در تمامی مقاصد داخلی ممنوع است و به هیچ عنوان شرکت‌های هواپیمایی حق فروش بلیت به صورت چارتری را ندارند.

به گفته سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، تمامی شرکتهای هواپیمایی این موضوع را رعایت کرده‌اند اما ممکن است در شبکه توزیع برخی از تخلفات صورت گیرد که مسافران در صورت مشاهده تخلف حتما آن را به سازمان هواپیمایی کشوری و در بخش حقوق مسافر اطلاع دهند.

وی گفت: تمامی نرخ‌های بلیت هواپیما در سایت سازمان هواپیمایی کشوری و در بخش انجمن شرکت‌های هواپیمایی قرار داده شده و هیچ شرکت هواپیمایی حق ندارند بالاتر از این نرخ به مسافران بلیت را بفروشد.

یازرلو توضیح داد: در حال حاضر نظارت کامل توسط بازرسان شرکت‌های هواپیمایی در حوزه فروش بلیت وجود دارد و به طور معمول تخلفی از سوی شرکت‌های هواپیمایی صورت نمی‌گیرد و اگر مشکلی وجود داشته باشد در شبکه توزیع است که اعلام می‌کنیم مسافران با توجه به حقوق مسافر به طور قطع تمامی این موارد را گزارش دهند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.