امروز رانا پلاس در بازار آزاد ۵۰۳ میلیون تومان و آریزو ۶ پرو به قیمت یک میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان معامله شد.

قیمت خودرو در ۲۸ شهریور ۱۴۰۲+جدول

به گزارش کارآفرین نیوز، در بازار آزاد خودروهای داخلی، دنا پلاس توربو ۶ دنده با کاهش یک میلیون تومانی نسبت به روز دوشنبه به قیمت ۷۳۹ میلیون تومان و دنا پلاس اتوماتیک توربو نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۸۱۰ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

همچنین تارا دستی با افزایش ۲ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت ۶۵۹ میلیون تومان و پژو پارس تی‌یو ۵ نیز با افزایش ۳ میلیون تومانی نسبت به روز دوشنبه به قیمت ۶۲۶ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ فرمان برقی نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۶۱۵ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۸ شهریور ۱۴۰۲+جدول

قیمت خودرو در ۲۸ شهریور ۱۴۰۲+جدول

در گروه خودرو سازی سایپا، ساینا اس با کاهش یک میلیون تومانی نسبت به روز دوشنبه به قیمت ۳۵۱ میلیون تومان و کوییک اس نیز با کاهش ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی نسبت به روز قبل به قیمت ۳۴۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و کوییک آر بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۳۴۲ میلیون تومان و خودرو شاهین با افزایش یک میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت ۵۸۸ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۸ شهریور ۱۴۰۲+جدول

در گروه خودروسازی کرمان موتور، جک اس ۵ بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان و خودرو کی ام سی جی۷ نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت یک میلیارد و ۴۲۰ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۸ شهریور ۱۴۰۲+جدول

در گروه خودروسازی مدیران خودرو، ایکس۲۲ دنده‌ای با کاهش ۲ میلیون تومانی نسبت به روز دوشنبه به قیمت ۷۱۸ میلیون تومان و ایکس۲۲ پرو نیز با کاهش ۱۰ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۹۰۰ میلیون تومان و فونیکس پرمیوم با کاهش ۵ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۷۸۵ میلیون تومان و فونیکس اکسلنت نیز با کاهش ۱۰ میلیون تومانی نسبت به روز دوشنبه به قیمت یک میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۸ شهریور ۱۴۰۲+جدول

در گروه خودروسازی بهمن موتور، فیدیلیتی۵ نفره بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت یک میلیارد و ۵۱۵ میلیون تومان و فیدیلیتی۷ نفره نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۵۵۵ میلیون تومان و دیگنیتی پرایم بدون تغیر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان و دیگنیتی پرستیژ نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت یک میلیارد و ۹۲۵ تومان مورد معامله قرار گرفت.

قیمت خودرو در ۲۸ شهریور ۱۴۰۲+جدول

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.