پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز ۴ قرارداد احیای چاه‌های بسته و کم‌بازده، امضا کرد.

واگذاری پنج چاه کم‌بازده نفتی به شرکت‌های دانش‌بنیان

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از شانا، پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز در ۴ قرارداد، احیای پنج چاه بسته و کم‌بازده (سه چاه در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و دو چاه در شرکت مناطق نفت مرکزی ایران) را به شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی واگذار کرد. بر این اساس احیای این چاه‌ها شامل احیای چاه ۲۳ میدان نفتی نفت شهر، احیای چاه ۲۸ میدان نفتی دهلران، احیای چاه شماره ۱۰ میدان نفتی نفت شهر، احیای چاه‌های شماره ۷۲ و ۱۱۵ میدان نفتی رگ‌سفید یک است.
احیای چاه ۲۳ میدان نفتی نفت شهر
پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز قراردادی را با شرکت توسعه و مدیریت پروژه‌های نفت و گاز پترو ویژن پاسارگاد به‌منظور احیای چاه ۲۳ میدان نفتی نفت‌شهر با مبلغ ۳ دلار و ۹۸ سنت به ازای هر بشکه نفت خام استاندارد اضافی تولیدی امضا کرد، این قرارداد بینمدیرعامل پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز ومدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت پروژه‌های نفت و گاز پترو ویژن پاسارگاد امضا شد.
احیای چاه ۲۸ میدان نفتی دهلران
با امضای قرارداد بین پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز و شرکت ناموران پویش بالادستی احیای چاه ۲۸ میدان نفتی دهلران به مبلغ ۲ دلار و ۳۲ سنت به ازای هر بشکه استاندار نفت خام اضافی تولیدی به این شرکت واگذار و این قرار داد بینمدیرعامل شرکت ناموران پویش بالادستی امضا شد.

واگذاری پنج چاه کم‌بازده نفتی به شرکت‌های دانش‌بنیان


احیای چاه شماره ۱۰ میدان نفتی نفت شهر
با تنفیذ قراردادی بینمدیرعامل شرکت خدمات فنی میدان‌های آسماری احیای چاه شماره ۱۰ میدان نفتی نفت شهر به مبلغ ۳ دلار و ۹۸ سنت به ازای هر بشکه نفت خام اضافی تولیدی به این شرکت دانش‌بنیان سپرده شد.

احیای چاه‌های شماره ۷۲ و ۱۱۵ میدان نفتی رگ‌سفید ۱
قرارداد احیای چاه‌های ۷۲ و ۱۱۵ میدان نفتی رگ‌سفید ۱ به میزان یک دلار و ۲۸ سنت و یک دلار و ۲۰ سنت به ازای هر بشکه نفت خام استاندار اضافی تولیدی، بین پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز و شرکت کاوش و تولید مهر انرژی امضا شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.