رئیس سازمان برنامه و بودجه در مورد افزایش حقوق کارمندان دولت گفت: معمولاً تصمیم‌گیری درباره حقوق، اول هر سال انجام می‌شود.

پاسخ رییس سازمان برنامه‌وبودجه درباره افزایش حقوق کارکنان

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از ایسنا، داود منظور در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره پرداخت حقوق نجومی، اظهار کرد: خیر، حقوق نجومی وجود ندارد. امسال پرداخت‌ها به همه کارکنان دولت و شرکت‌های دولتی دارای سقف است.

وی افزود: آنچه در مجلس مطرح شد این بود که می‌خواستند بندی را در برنامه هفتم توسعه تصویب کنند که سقف پرداختی را در دولت بردارند که ما به‌عنوان سازمان برنامه و بودجه مخالفت کردیم و اعتقاد داریم که وجود سقف پرداخت باید تداوم داشته باشد و برداشتن آن می‌تواند باعث بی‌انضباطی شود.

منظور در پاسخ به پرسشی درباره ترمیم حقوق کارمندان دولت در نیمه دوم سال، گفت: معمولاً تصمیم‌گیری درباره حقوق اول هر سال انجام می‌شود چون منابع مشخصاً در بودجه سالانه پیش‌بینی شده است. آنچه در بودجه امسال برای پرداخت حقوق و دستمزد داریم در همان ابتدای سال برایش تصمیم‌گیری کرده‌ایم.

برچسب‌ها

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • Hhhhh IR ۱۱:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۲
    0 0
    سلام خواهشان، خواهشان، خواهشان، بازنگری کنید در افزایش حقوق کارمندان 20 درصد افزایش حقوق کارمندان، با تورم 60 درصدی هم خوانی ندارد، خط فقر بالای 40 میلیون شده، این حقوق‌های کم جوابگوی ده روز زندگیه، بازنگری کنید در افزایش حقوق کارمندان. ممنون.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.