به گفته رئیس سازمان بورس، برای مدل برگزاری مجامع نمادهای استانی سهام عدالت هنوز تصمیم گیری نهایی نشده است.

مجامع نمادهای استانی سهام عدالت برگزار می‌شود؟

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مجید عشقی در خصوص بازگشایی نمادهای استانی سهام عدالت گفت: برای مدل برگزاری مجامع نمادهای استانی سهام عدالت هنوز تصمیم گیری نهایی نشده است تلاش داریم که با مشارکت تمام دستگاه‌های مسئول در بحث سهام عدالت یک مدل مورد اتفاق را بیاوریم. البته بحث اصلی آن انجام شده است امیدواریم تا پایان سال بخش عمده آن انجام شود یعنی اصلا مجامع برگزار شود، اما خیلی قابل پیش‌بینی نیست چرا که موضوع حساس است.

وی در پاسخ به این پرسش که مجامع نمادهای استانی سهام عدالت تا پایان سال برگزاری می‌شود، بیان کرد: امیدواریم این اتفاق رخ دهد.

پیش از این در ۹ مرداد جعفری مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس به باشگاه خبرنگاران گفته بود؛ نمادهای معاملاتی شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت از اسفند ۱۴۰۰ با مصوبه شورای عالی بورس متوقف شدند و این توقف تاکنون ادامه دارد. دو موضوع در خصوص این نمادها مطرح است اول این که این شرکت‌ها باید سازوکاری که شورای عالی بورس در ادامه مشخص خواهد کرد مجامع سنوات گذشته خود یعنی سال‌های مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۹۹، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ و ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ را برگزار کنند بعد از برگزاری مجامه مجدد بحث بازگشایی این نمادها در شورای عالی بورس مطرح می‌شود و تصویب و تایید سازمان بورس می‌شود نمادهای معاملاتی این شرکت‌ها را بازگشایی کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.