دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران با حضور ۲۵۰ شرکت داخلی و خارجی امروز در سالن شبستان مصلی امام خمینی(ره) آغاز به کار کرد.

نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن افتتاح شد

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از صدا و سیما، نمایشگاه موسوم به ماینکس (minex) در سه بخش اصلی اکتشاف، استخراج و فرآوری برگزار می‌شود و انواع صنایع تجهیزات و ماشین آلات معدنی، صنایع معدنی، شرکت‌های مختلف سرمایه‌گذار، موسسات مالی و اعتباری و مهندسین مشاور در این نمایشگاه حضور دارند و همزمان با برگزاری این نمایشگاه کارگاه‌های علمی و تخصصی با حضور متخصصان و استادان دانشگاه‌ها و با مشارکت سایر تشکل‌های معدنی با توجه به نیاز بخش معدن طراح شده برگزار می‌شود.

۲۵۰ شرکت داخلی و خارجی از کشورهای روسیه، آلمان، جمهوری چک، ایتالیا، لهستان، سوئد، رومانی، ترکیه در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند.

امسال شرکت‌کنندگان نسبت به دوره قبل ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن افتتاح شد

عزت‌الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، رئیس سازمان نظام مهندسی معدن، رئیس سازمان سازمان زمین شناسی، و معاون فرآوری و مواد وزارت صمت و روح‌الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی ریاست جمهوری، در این رویداد حضور دارند.

ارائه دستاوردهای تولیدکنندگان و صنعتگران معدن، معرفی فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری، یافتن بازارهای جدید و توسعه صادرات، تلاش برای رونق و توسعه تولید ملی، بهبود فضای کسب و کار و معرفی ظرفیت‌های معدنی کشور، جهت‌دهی سرمایه‌های داخلی و خارجی به بخش‌های معدن و صنایع معدنی، انتقال دانش و تکنولوژی نوین و همچنین ایجاد زمینه رقابت سازنده بین شرکت‌ها، از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.