سخنگوی دولت از توافق دولت با آیین‌نامه اعطای تسهیلات بهسازی و نوسازی مسکن روستایی برای سال ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: سال گذشته مبلغ این تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومان بود و طبق مصوبه امروز، این مبلغ و تعداد تسهیلات نیز افزایش می‌یابد.

تسهیلات مسکن روستایی افزایش می‌یابد

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از تسنیم، علی بهادری‌جهرمی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران درخصوص مصوبات اخیر دولت بیان کرد: آیین‌نامه نحوه تعیین کارشناس رسمی برای دستگاه‌های اجرایی به تصویب رسید. در برخی دستگاه‌های اجرایی اینکه از برخی کارشناسان خاص استفاده نشود، پیش‌بینی شد ارجاع به کارشناسان رسمی از طریق یک سامانه در تعامل با قوه قضاییه صورت بگیرد.

وی افزود: دولت هم‌چنین با لایحه‌ای به‌منظور حمایت از هنرمندان و فعالان صنایع دستی برای برگزاری نمایشگاه‌های خارج از کشور موافقت کرد و به مجلس تقدیم خواهد شد. در هفته گردشگری ۱۸۸ پروژه گردشگری با سرمایه‌گذاری ۹ هزار میلیارد تومان افتتاح می‌شود و روند سرمایه‌گذاری در این حوزه رو به افزایش است.

بهادری‌جهرمی هم‌چنین گفت: بنا به پیشنهاد وزارت راه، دولت با آیین‌نامه اعطای تسهیلات بهسازی و نوسازی مسکن روستایی را برای سال ۱۴۰۲ موافقت کرد.

وی ادامه داد: سال گذشته مبلغ این تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومان بود و طبق مصوبه امروز، این مبلغ و تعداد تسهیلات نیز افزایش می‌یابد. جزییات بعد از ابلاغ، اعلام خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.