نمایشگاه ملی ایران ایتکس که با هدف برقراری ارتباط کسب‌وکارهای حوزه فناوری و هوش مصنوعی از روز گذشته در دانشگاه صنعتی شریف در حال برگزاری است بعد از اتمام حضوری نمایشگاه، به صورت سه بعدی، شبیه‌سازی شده و در روزهای ۲۰ تا ۳۰ مهرماه به صورت نمایشگاه مجازی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. 

نمایشگاه ایران ایتکس به صورت مجازی هم برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار کارآفرین‌نیوز، نمایشگاه ملی ایران ایتکس رویدادی در حوزه کسب‌وکارهای درگیر با فناوری اطلاعات است و می‌توان از آن به عنوان نخستین نمایشگاه کشور نام برد که به طور همزمان به صورت حضوری و مجازی در روزهای ۱۶ تا ۱۸ مهرماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

بعد از اتمام حضوری نمایشگاه، این رویداد به صورت سه بعدی، شبیه‌سازی شده و در روزهای ۲۰ تا ۳۰ مهرماه به صورت نمایشگاه مجازی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

در این نمایشگاه، محصولات و خدمات مختلف شرکت‌ها به راحتی، با کمترین هزینه و زمان به علاقه‌مندان کشور عرضه می‌شود و فرصت خوبی برای تبادل نظرات و پیشنهادات شرکت‌کنندگان است. نمایشگاه ایران ایتکس در حوزه شناسایی افراد و استارتاپ‌های توانمند در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین برقراری ارتباط آنها با مجموعه‌های فعال در حوزه مذکور فعالیت می‌کند. در این راستا، امکان ارائه فرصت‌های شغلی برای کارفرمایان، ارسال رزومه کاری و استخدام در شرکت‌های بزرگ برای بازدید فراهم شده است.

هدف از برگزاری نمایشگاه ایتکس چیست؟

یکی از مهمترین سوالاتی که ذهن مدیران سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف را درگیر می‌کند، این است که چرا باید در این نمایشگاه شرکت کنیم. این سوال را با چند دلیل پاسخ می‌دهیم.

نمایشگاه ایتکس فرصتی برای معرفی محصولات، خدمات، پرده‌برداری از آخرین دستاوردها همچنین ایجاد ارتباط مستقیم با مخاطبان است. این نمایشگاه همچنین فرصتی مناسب برای تحلیل و شناخت بازار و نیازهای آن برای تولیدکنندگان و توسعه دهندگان این صنعت همچنین رفع آنها با تولید و توسعه محصولات محسوب می‌شود.

نمایشگاه ایران ایتکس به صورت مجازی هم برگزار می‌شود

برند کارفرمایی به عنوان یکی از با ارزش‌ترین دارایی‌های هر شرکت، همان تصویر ذهنی مخاطبان و مشتریان از نام کسب و کار افراد است و حضور در این نمایشگاه ها می‌تواند به ارتقای این مورد کمک کند.

از دیگر مزایای شرکت در نمایشگاه ایتکس می‌توان به ملاقات بدون واسطه با دانشجویان، استادان و علاقه‌مندان حوزه فناوری اطلاعات اشاره کرد.

فراهم شدن بستری برای استخدام و جذب نیروهای متخصص و علاقه‌مند به برند از دیگر اهداف این نمایشگاه در نظر گرفته شده است. نمایشگاه ایران ایتکس برای دانشجویان و فریلنسرها که به صورت دورکار یا به صورت شخصی به انجام پروژه های مختلف مشغول‌اند یک بنگاه کاریابی محسوب می‌شود که می‌توان از طریق آن با کارفرمایان جدید برای انجام پروژه‌های جدید و بیشتر وارد مذاکره شد.

از آنجا که کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات امروز به طور چشمگیری گسترش پیدا کرده و استارتاپ‌های بسیاری در ۲ زمینه فوق در حال فعالیت هستند، این نمایشگاه می‌تواند به عنوان یک بستر عالی جهت رشد چنین کسب و کارهایی در نظر گرفته شود.

در این نمایشگاه، شرکت‌های حوزه صنایع الکترونیک، کامپیوتر و فناوری اطلاعات، شرکت‌های حوزه امنیت و شبکه، بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های زیرمجموعه بانک‌ها، مجموعه‌های ارائه‌دهنده خدمات بانکی و مالی، پرداخت و تجارت الکترونیک، شرکت‌های ارائه خدمات هوش مصنوعی، مجموعه‌های فعال در بازار تبلیغات و بازاریابی، ارائه‌دهندگان خدمات ابری، انواع سرورها، هاست و دامنه، استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان حضور دارند.

نمایشگاه ایران ایتکس به صورت مجازی هم برگزار می‌شود

برگزاری کارگاه‌های آموزشی در حاشیه نمایشگاه امری اجتناب ناپذیر است و اکثر شرکت‌کنندگان در نمایشگاه‌ها علاوه بر مشاهده محصولات و خدمات شرکت‌ها تمایل به یادگیری و آموزش مطالب مرتبط با نمایشگاه دارند. در این بخش شرکت‌های حاضر در نمایشگاه می‌تواند با هماهنگی تیم برگزار کننده کارگاه‌های آموزشی را برگزار کنند.

نمایشگاه مجازی ایران ایتکس از محیط‌های سه بعدی حرفه‌ای و چشمگیر همراه با قابلیت‌های منحصر به فرد اطلاع‌رسانی چند رسانه ای است که به راحتیِ یک کلیک روی موبایل، تبلت و رایانه کاربران و مخاطبان قابل مشاهده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.