رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور از موافقت ستاد کل نیروهای مسلح با افزایش سهمیه امریه شرکت‌های دانش بنیان به ۱۰ هزار نفر خبر داد.

سهمیه امریه دانش‌بنیان‌ها افزایش یافت

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از آنا، «محمد خاکساری»، رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور گفت: با توجه به افزایش قابل توجه تعداد شرکت‌های دانش بنیان، موافقت ستاد کل نیروهای مسلح با افزایش سهمیه امریه شرکت‌های دانش بنیان به ۱۰ هزار نفر در سال جلب شده که امیدواریم این افزایش ظرفیت به زودی اعمال شود.

رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری افزود: رویکرد ستاد کل نیروهای مسلح نسبت به بحث امریه شرکت‌های دانش بنیان کاملا مثبت است و بر این اساس امید می‌رود به زودی خبرهای خوبی در این زمینه به سمع متقاضیان بهره‌مندی از این تسهیلات برسد.

خاکساری تصریح کرد: به دنبال ابلاغیه اخیر ستاد کل نیروهای مسلح که براساس آن از اعزام آذر ۱۴۰۲ سهمیه بهره‌مندی از تسهیلات نظام وظیفه امریه در تمامی سازمان‌ها و ارگان‌های دارای سهمیه امریه برای مقطع تحصیلی کارشناسی بسته شده، معاون علمی رییس جمهور در جلسه‌ای با سردار باقری، رییس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر تاثیرات مثبت امریه دانش آموختگان کارشناسی واجد شرایط در شرکت‌های دانش بنیان در توسعه اقتصاد دانش بنیان و بهره‌مندی اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور از ظرفیت‌های این گروه، خواستار تداوم این امکان شد.

وی ادامه داد: این اقدام با نظر مساعد سردار باقری، امید زیادی وجود دارد که با ادامه پیگیری‌های معاونت به زودی شاهد مستثی شدن شرکت‌های دانش بنیان از ابلاغیه اخیر ستاد کل نیروهای مسلح باشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.