امروز در بازار آزاد، تارا اتومات به قیمت ۷۵۴ میلیون تومان و خودرو کوییک به قیمت ۳۴۶ میلیون تومان معامله شد.

قیمت خودرو در ۹ آبان ۱۴۰۲ + جدول

به گزارش کایآفرین نیوز، در بازار آزاد خودروهای داخلی، دنا پلاس توربو ۶ دنده بدون تغییر نسبت به روز گذشته به قیمت ۷۴۲ میلیون تومان و دنا پلاس اتوماتیک توربو نیز با کاهش ۳ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۸۱۰ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

همچنین تارا دستی بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت ۶۶۸ میلیون تومان و پژو پارس تی‌یو ۵ نیز با افزایش یک میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت ۶۲۷ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ فرمان برقی نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۶۱۳ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۹ آبان ۱۴۰۲ + جدول

قیمت خودرو در ۹ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودرو سازی سایپا، ساینا اس بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۳۵۴ میلیون تومان و کوییک اس نیز بدون تغییر نسبت به روز قبل به قیمت ۳۵۲ میلیون تومان و کوییک آر بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۳۴۹ میلیون تومان و خودرو شاهین بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت ۵۹۴ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۹ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودروسازی کرمان موتور، جک اس ۵ بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان و خودرو کی ام سی جی۷ نیز با کاهش ۸ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت یک میلیارد و ۴۱۷ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۹ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودروسازی مدیران خودرو، ایکس۲۲ دنده‌ای با کاهش ۸ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۷۱۰ میلیون تومان و ایکس۲۲ پرو نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۹۱۱ میلیون تومان و فونیکس پرمیوم بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۸۴۰ میلیون تومان و فونیکس اکسلنت نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۶۳۵ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۹ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودروسازی بهمن موتور، فیدیلیتی ۵ نفره با کاهش ۱۰ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت یک میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان و فیدیلیتی۷ نفره نیز با کاهش ۹ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۵۵۶ میلیون تومان و دیگنیتی پرایم با کاهش ۲۰ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان و دیگنیتی پرستیژ نیز با افزایش ۱۰ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت یک میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

قیمت خودرو در ۹ آبان ۱۴۰۲ + جدول

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.