امروز در بازار آزاد، رانا پلاس به قیمت ۴۸۷ میلیون تومان و خودرو کوییک به قیمت ۳۴۸ میلیون تومان معامله شد.

قیمت خودرو در ۲۳ آبان ۱۴۰۲ + جدول

به گزارش کارآفرین نیوز، در بازار آزاد خودروهای داخلی، دنا پلاس توربو ۶ دنده با کاهش ۲ میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت ۷۳۴ میلیون تومان و دنا پلاس اتوماتیک توربو نیز با کاهش یک میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۸۰۵ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

همچنین تارا دستی با کاهش ۲ نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت ۶۸۸ میلیون تومان و پژو پارس تی‌یو ۵ نیز با کاهش یک میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت ۶۲۷ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ فرمان برقی نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۶۱۰ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۳ آبان ۱۴۰۲ + جدول

قیمت خودرو در ۲۳ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودرو سازی سایپا، ساینا اس بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۳۵۵ میلیون تومان و کوییک اس نیز بدون تغییر نسبت به روز قبل به قیمت ۳۴۹ میلیون تومان و کوییک آر بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۳۵۰ میلیون تومان و خودرو شاهین با کاهش ۸ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت ۵۹۱ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۳ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودروسازی کرمان موتور، جک اس ۵ بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۳۲۲ میلیون تومان و خودرو کی ام سی جی۷ نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت یک میلیارد و ۴۱۰ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۳ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودروسازی مدیران خودرو، ایکس۲۲ دنده‌ای بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۷۱۵ میلیون تومان و ایکس۲۲ پرو نیز با افزایش یک میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۹۱۰ میلیون تومان و فونیکس پرمیوم با کاهش ۲ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۸۱۴ میلیون تومان و فونیکس اکسلنت نیز با کاهش ۳ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۳ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودروسازی بهمن موتور، فیدیلیتی ۵ نفره بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت یک میلیارد و ۵۴۵ میلیون تومان و فیدیلیتی۷ نفره نیز با افزایش ۳ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۵۷۳ میلیون تومان و دیگنیتی پرایم بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۵۹۳ میلیون تومان و دیگنیتی پرستیژ نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت یک میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

قیمت خودرو در ۲۳ آبان ۱۴۰۲ + جدول

برچسب‌ها

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ایران من IR ۲۱:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۳
    0 0
    قیمت ها رو ببرید بالاتر در شرکت بالا رفته اما قیمته بازار پایینه بازم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.