قیمت طلا و سکه روز گذشته نوسانات محدودی را پشت سر گذاشت. در پایان معاملات دیروز فلز گران‌بها، برخی قطعات سکه افزایشی و برخی کاهشی بودند. به نظر می‌رسد این روند متناقض متاثر از حرکات دلار و طلای جهانی باشد.

قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲

به گزارش کارآفرین‌نیوز، کارشناسان بازارهای مالی معتقدند اگرچه قیمت طلا و سکه از قیمت دلار بازار آزاد و قیمت طلای جهانی اثر پذیرفته و کاهشی شده است اما به دلیل بزرگ شدن حباب قیمت طلا و سکه در سال گذشته، حالا با هر تلنگر، بخشی از این حباب بزرگ تخلیه می‌شود و از همین رو بازار گاه شاهد افت ملموس قیمت در قطعات سکه است.

امروز هر گرم طلا ۱۸ عیار مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. هر گرم طلا ۱۸ عیار که روز قبل تا ۲,۴۲۰,۸۰۰ (دو میلیون و چهارصد و بیست هزار و هشتصد) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ مصادف با ۱۵ نوامبر ۲۰۲۳ - با رشد ۰.۱۴ درصدی به ۲,۴۲۴,۲۰۰ (دو میلیون و چهارصد و بیست و چهار هزار و دویست) تومان رسید.

امروز چهارشنبه، ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۲، هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۲,۴۲۴,۲۰۰ تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۱۴ درصدی داشته است.

همچنین، قیمت هر مثقال طلا ۱۸ عیار، امروز به ۱۰,۵۰۱,۰۰۰ تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۱۴ درصدی داشته است.

و در نهایت اونس طلا، امروز به ۱,۹۷۱ رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۳۹ درصدی داشته است.

امروز سکه چقدر شد؟

امروز سکه امامی مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. سکه امامی که روز قبل تا ۲۸,۹۸۰,۰۰۰ (بیست و هشت میلیون و نهصد و هشتاد هزار) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ مصادف با ۱۵ نوامبر ۲۰۲۳ - با رشد ۰.۴۱ درصدی به ۲۹,۱۰۰,۰۰۰ (بیست و نه میلیون و یکصد هزار) تومان رسید.

سکه امامی در بازار امروز نسبت به روز قبل، با ۱۲۰۰۰۰ تومان افزایش، ۲۹,۱۰۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.

نیم سکه در بازار امروز نسبت به روز قبل، با ۵۰۰۰۰ تومان افزایش، ۱۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.

ربع سکه در بازار امروز نسبت به روز قبل، با ۰ تومان بدون تغییر، ۱۰,۳۰۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.

هر سکه گرمی، امروز به ۵,۸۰۰,۰۰۰ تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۸۶ درصدی داشته است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.