امروز در بازار آزاد، رانا پلاس پانوراما به قیمت ۵۳۲ میلیون تومان و خودرو شاهین به قیمت ۵۹۰ میلیون تومان معامله شد.

قیمت خودرو در ۲۴ آبان ۱۴۰۲ + جدول

به گزارش کارآفرین نیوز، در بازار آزاد خودروهای داخلی، دنا پلاس توربو ۶ دنده بدون تغییر نسبت به روز گذشته به قیمت ۷۳۴ میلیون تومان و دنا پلاس اتوماتیک توربو نیز با کاهش ۵ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۸۰۰ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

همچنین تارا دستی بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت ۶۸۸ میلیون تومان و پژو پارس تی‌یو ۵ نیز بدون تغییر نسبت به روز گذشته به قیمت ۶۲۷ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ فرمان برقی نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۶۱۰ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۴ آبان ۱۴۰۲ + جدول

قیمت خودرو در ۲۴ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودرو سازی سایپا، ساینا اس بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۳۵۵ میلیون تومان و کوییک اس نیز بدون تغییر نسبت به روز قبل به قیمت ۳۴۹ میلیون تومان و کوییک آر با کاهش ۲ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۳۴۸ میلیون تومان و خودرو شاهین با کاهش یک میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت ۵۹۰ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۴ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودروسازی کرمان موتور، جک اس ۵ بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۳۲۲ میلیون تومان و خودرو کی ام سی جی۷ نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت یک میلیارد و ۴۱۰ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۴ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودروسازی مدیران خودرو، ایکس۲۲ دنده‌ای بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۷۱۵ میلیون تومان و ایکس۲۲ پرو نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۹۱۰ میلیون تومان و فونیکس پرمیوم بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۸۱۴ میلیون تومان و فونیکس اکسلنت نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۴ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودروسازی بهمن موتور، فیدیلیتی ۵ نفره با کاهش ۵ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت یک میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان و فیدیلیتی۷ نفره نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۵۷۳ میلیون تومان و دیگنیتی پرایم بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۵۹۳ میلیون تومان و دیگنیتی پرستیژ نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت یک میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

قیمت خودرو در ۲۴ آبان ۱۴۰۲ + جدول

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.