امروز در بازار آزاد، سمند سورن پلاس به قیمت ۵۹۲ میلیون تومان و خودرو کوییک به قیمت ۳۴۵ میلیون تومان معامله شد.

قیمت خودرو در ۲۷ آبان ۱۴۰۲ + جدول

به گزارش کارآفرین نیوز، در بازار آزاد خودروهای داخلی، دنا پلاس توربو ۶ دنده با کاهش ۳ میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت ۷۳۱ میلیون تومان و دنا پلاس اتوماتیک توربو نیز با افزایش ۳ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۸۰۳ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

همچنین تارا دستی با کاهش ۵ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت ۶۸۳ میلیون تومان و پژو پارس تی‌یو ۵ نیز با کاهش یک میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت ۶۲۶ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ فرمان برقی نیز با کاهش یک میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۶۰۹ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۷ آبان ۱۴۰۲ + جدول

قیمت خودرو در ۲۷ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودرو سازی سایپا، ساینا اس بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۳۵۵ میلیون تومان و کوییک اس نیز بدون تغییر نسبت به روز قبل به قیمت ۳۴۹ میلیون تومان و کوییک آر بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۳۴۸ میلیون تومان و خودرو شاهین با افزایش ۳ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت ۵۹۳ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۷ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودروسازی کرمان موتور، جک اس ۵ بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۳۲۲ میلیون تومان و خودرو کی ام سی جی۷ نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت یک میلیارد و ۴۱۰ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۷ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودروسازی مدیران خودرو، ایکس۲۲ دنده‌ای بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۷۱۵ میلیون تومان و ایکس۲۲ پرو نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۹۱۰ میلیون تومان و فونیکس پرمیوم با کاهش ۱۴ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و فونیکس اکسلنت نیز با کاهش ۱۰ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۶۲۰ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۷ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودروسازی بهمن موتور، فیدیلیتی ۵ نفره بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت یک میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان و فیدیلیتی۷ نفره نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۵۷۳ میلیون تومان و دیگنیتی پرایم بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۵۹۳ میلیون تومان و دیگنیتی پرستیژ نیز با افزایش ۱۰ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت یک میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

قیمت خودرو در ۲۷ آبان ۱۴۰۲ + جدول

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.