امروز در بازار آزاد، تارا اتومات به قیمت ۸۹۸ میلیون تومان و خودرو ساینا به قیمت ۳۳۲ میلیون تومان معامله شد.

قیمت خودرو در ۲۸ آبان ۱۴۰۲ + جدول

به گزارش کارآفرین نیوز، در بازار آزاد خودروهای داخلی، دنا پلاس توربو ۶ دنده با کاهش یک میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت ۷۳۰ میلیون تومان و دنا پلاس اتوماتیک توربو نیز ببدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۸۰۳ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

همچنین تارا دستی با کاهش ۳ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت ۶۸۰ میلیون تومان و پژو پارس تی‌یو ۵ نیز با کاهش یک میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت ۶۲۵ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ فرمان برقی نیز با کاهش ۳ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۶۰۶ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۸ آبان ۱۴۰۲ + جدول

قیمت خودرو در ۲۸ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودرو سازی سایپا، ساینا اس با افزایش یک میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۳۵۶ میلیون تومان و کوییک اس نیز با کاهش یک میلیون تومانی نسبت به روز قبل به قیمت ۳۴۸ میلیون تومان و کوییک آر بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۳۴۸ میلیون تومان و خودرو شاهین با افزایش یک میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت ۵۹۴ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۸ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودروسازی کرمان موتور، جک اس ۵ بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۳۲۲ میلیون تومان و خودرو کی ام سی جی۷ نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت یک میلیارد و ۴۱۰ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۸ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودروسازی مدیران خودرو، ایکس۲۲ دنده‌ای بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۷۱۵ میلیون تومان و ایکس۲۲ پرو نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت ۹۱۰ میلیون تومان و فونیکس پرمیوم با کاهش ۲ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۷۹۸ میلیون تومان و فونیکس اکسلنت نیز با کاهش ۲ میلیون تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۶۱۸ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو در ۲۸ آبان ۱۴۰۲ + جدول

در گروه خودروسازی بهمن موتور، فیدیلیتی ۵ نفره بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت یک میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان و فیدیلیتی۷ نفره نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۵۷۳ میلیون تومان و دیگنیتی پرایم بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت یک میلیارد و ۵۹۳ میلیون تومان و دیگنیتی پرستیژ نیز بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل به قیمت یک میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

قیمت خودرو در ۲۸ آبان ۱۴۰۲ + جدول

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.