دهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت از امروز دوشنبه ۲۹ آبان ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما آغاز به کار کرد و تا فردا سه شنبه ۳۰ آبان ماه ادامه دارد.

دهمین همایش بانکداری الکترونیک آغاز به کار کرد

به گزارش کارآفرین‌نیوز، در نخستین روز از برگزاری این همایش، محمدرضا فرزین، رییس کل بانک مرکزی، عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، روح‌الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رییس‌جمهور و مهران محرمیان، معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی سخنرانی می‌کنند.

در روز اول همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، هشت نشست تخصصی با عنوان‌های «از بانکداری دیجیتال تا بانکداری هوشمند»، «نوآوری در نظام‌های پرداخت»، «سامانه توثیق الکترونیکی دارایی و چکنو»، «تنظیم‌گری و نظارت هوشمند»، «بانکداری هوشمند؛ چرایی و چیستی»، «امنیت در بانکداری هوشمند»، «سامانه‌های برخط کشف تقلب» و «فرصت‌ها و چالش‌های تأمین مالی نوآوری توسط نظام بانکی» برگزار می‌شود.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی از دیگر برنامه‌هایی است که در نخستین روز از این همایش دو روزه برگزار می‌شود و عنوان‌هایی نظیر «روش‌های خلق و بهبود ارزش در مدل کسب و کار بانک هوشمند»، «موردکاوی آسیب پذیری‌های اصلی قراردادهای هوشمند در شبکه بانکی و پرداخت»، «زیرساخت‌های فقهی و قانونی برای تحقق بانکداری هوشمند»، «هوش مصنوعی و کاربرد آن در بانکداری هوشمند»، «پیش‌بینی میزان منابع مشتریان به‌وسیله شبکه‌های عصبی بازگشتی» در نظر گرفته شده است.

به گزارش کارآفرین‌نیوز، سه مقاله و چهار محصول در نخستین روز از همایش نظام بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت برای مخاطبان ارائه می‌شود.

دهمین همایش بانکداری الکترونیک آغاز به کار کرد

به گزارش کارآفرین‌نیوز، در دومین روز از دهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، حسن هاشمی، رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور سخنرانی می‌کند و بعد از آن از طرح ره‌نگاشت فین‌تک بانک مرکزی رونمایی به عمل می‌آید.

همچنین اصغر ابوالحسنی، قائم مقام بانک مرکزی، مهران محرمیان، معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی، محسن دهنوی، عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی، مهدی طغیانی، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و علیرضا ماهیار، مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک سخنرانی می‌کنند.

در دومین روز از این همایش، هفت نشست تخصصی با عنوان‌های «انتظارت شبکه بانکی از بانک مرکزی»، «اعتبارسنجی و بانکداری هوشمند»، «تجربه مشتری و بانکداری هوشمند»، «دیفای و زیست‌بوم بانکداری»، «بازآفرینی کسب و کار در بانکداری هوشمند» و «پول دیجیتال بانک مرکزی» برگزار می‌شود.

همچنین ۶ کارگاه آموزشی، ۲ ارائه مقاله و ۲ ارائه محصول در دومین روز از این همایش برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده است.

دهمین همایش بانکداری الکترونیک آغاز به کار کرد

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.