برنامه ملی توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در مناطق محروم طی فراخوانی، کارگزاران، مراکز نوآوری، شتابدهنده‌ها، مراکز رشد و پژوهشکده‌های علاقه‌مند در ۱۰ استان کشور را به همکاری با این برنامه دعوت کرد.

اجرای برنامه ملی «توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در مناطق محروم»

به گزارش کارآفرین‌نیوز به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری، برنامه ملی توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در مناطق محروم معاونت علمی قصد دارد تا با کارگزاران فعال در حوزه تجاری‌سازی فناوری به ویژه آنها که مسلط به شناسایی و عارضه‌یابی فناورانه، توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان و شبکه‌سازی بین اعضای زیست‌بوم علم و فناوری و اقتصاد استان در جهت اجرای برنامه‌های کلان خود در ۱۰ استان سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، ایلام، گیلان، اردبیل، یزد و فارس همکاری کند.

اجرای برنامه ملی «توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در مناطق محروم»

ابعاد برنامه‌های این دفتر جهت همکاری با کارگزاران شامل شناسایی و عارضه‌یابی فناورانه و نوآورانه زنجیره ارزش‌های صنایع مردم‌محور همچون کشاورزی، شیلات، گردشگری و ...، شبکه‌سازی بین زیست‌بوم علم و فناوری، نخبگان، گروه‌های مردمی و جهادی، مسئولان مرتبط استانی و سایر مخاطبان طرح‌های برنامه ملی توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در مناطق محروم استان‌های هدف، کمک به رسوخ فناوری و توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان در مناطق محروم و تدوین برنامه و مدل توسعه بوم‌های هدف این برنامه شامل شهرستان‌های محروم استان‌های هدف و تدوین طرح‌های توسعه‌ای دبیرخانه برنامه ملی توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در مناطق محروم است.

کارگزاران، مراکز نوآوری، شتابدهنده‌ها، مراکز رشد و پژوهشکده‌های علاقه‌مند می‌توانند اطلاعات، سابقه فعالیت، پیشنهادات و مستندات خود را تا پایان روز پانزدهم آذرماه ۱۴۰۲ به نشانی stm@isti.ir ارسال کنند. اطلاعات تکمیلی از طریق شماره تلفن ۰۲۱-۸۳۵۳۰ داخلی ۷۴۳۱ قابل دسترسی است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.