کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد: طی چند روز آینده در نوار جنوبی کشور شاهد رشد ابر و بارش پراکنده باران خواهیم بود و سواحل خزر پایان هفته خنک می‌شود.

سواحل دریای خزر خنک می شود

به گزارش کارآفرین نیوز، فریبا گودرزی درباره وضعیت آب و هوا گفت: تا چند روز آینده جوی آرام و پایدار در غالب مناطق کشور پیش‌بینی می‌شود؛ در سه روز آینده نیز در ساعت‌های عصر و اوایل شب در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات هرمزگان و جنوب کرمان رشد ابر و وزش باد شدید قابل پیش‌بینی است.

وی افزود: همچنین بارش‌های خفیف برای مناطقی از آذربایجان غربی و شرقی انتظار می‌رود و از روز دوشنبه با عبور موجی ضعیف از نوار شمالی در آذربایجان‌های غربی و شرقی، اردبیل و زنجان، وزش بادهای شدید موقت و باران پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی اضافه ‌کرد: پیش بینی می‌شود سواحل دریای خزر در روز چهارشنبه، بارش پراکنده و هوای خنک را تجربه ‌کند. شرق دریای عمان نیز از امروز طوفانی است و صیادان باید به هشدارهای هواشناسی توجه کنند.

گودرزی با اشاره به وضعیت آب و هوایی استان تهران، خاطرنشان‌کرد: پدیده خاصی برای تهران پیش‌بینی نمی‌شود و آسمان این استان صاف و آفتابی است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =